3. items
  5. Land

TsjechiëTsjechië

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Tsjechisch.

Er worden 23 kunstwerken aangeboden
Hana Capova - paard in de spiegel (r4) kopen? Bied vanaf 170!
Hana Capova - paard in de spiegel (r4)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorluc9309

TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Miroslav Malina - kralovna a kral (r1) kopen? Bied vanaf 95!
Miroslav Malina - kralovna a kral (r1)Tekening / Aquarel

Geplaatst doorluc9309

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen36 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Emil Kotrba - Litho, zonder titel, werk uit 1968 kopen? Bied vanaf 35!
Emil Kotrba - Litho, zonder titel, werk uit 1968Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen58 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pavel Husa - Linosnede: Figuren kopen? Bied vanaf 45!
Pavel Husa - Linosnede: FigurenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen48.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jiri Sodoma - Portret kopen? Bied vanaf 150!
Jiri Sodoma - PortretSchilderij

Geplaatst doorMDalen

Afmetingen73 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pavel Husa - Lot van 20 litho’s kopen? Bied vanaf 195!
Pavel Husa - Lot van 20 litho’sGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstPuttertje

TechniekLitho
Afmetingen47 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Emil Kotrba - 7 litho's van Emil Kotrba uit 1957. kopen? Bied vanaf 40!
Emil Kotrba - 7 litho's van Emil Kotrba uit 1957.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1957
TechniekLitho
Afmetingen28.5 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Borek Sipek - 7-lichts verzilverde kandelaar, Simon - Uitgevoerd door Driade kopen? Bied vanaf 600!
Borek Sipek - 7-lichts verzilverde kandelaar, Simon - Uitgevoerd door DriadeDesign

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1988
Afmetingen44 cm x 40 cm x 40 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker

Pavel Husa - 3 litho’s & 1 originele tekening kopen? Bied vanaf 50!
Pavel Husa - 3 litho’s & 1 originele tekeningGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstPuttertje

TechniekLitho
Afmetingen17 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Josef Broz - Bij de synagoge. kopen? Bied vanaf 100!
Josef Broz - Bij de synagoge.Schilderij

Geplaatst doorBertvee

Afmetingen42 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jana Paroubek - Portret meisje kopen? Bied vanaf 245!
Jana Paroubek - Portret meisjeBeeld / Object

Geplaatst doorMartha

Jaartal1968
TechniekKeramiek
Afmetingen36 cm x 20 cm x 21 cm (h x b x d)
Gewicht-4 g
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Machalek - Glasobject kopen? Bied vanaf 250!
Jan Machalek - GlasobjectGlas / Keramiek

Geplaatst doorliesko

Afmetingen21 cm x 19.7 cm x 19.7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Bohumil Kecir - “Expresief Naakt” kopen? Bied vanaf 450!
Bohumil Kecir - “Expresief Naakt”Schilderij

Geplaatst doorlambiorix

Afmetingen135 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst

TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Zdenek Mezl - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Zdenek Mezl - zonder titelTekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen43 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pavel Husa - Linosnede: Figuur kopen? Bied vanaf 45!
Pavel Husa - Linosnede: FiguurGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pavel Husa - Linosnede kopen? Bied vanaf 45!
Pavel Husa - LinosnedeGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen30.5 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Miroslav Klinger - Purper vaasje kopen? Bied vanaf 50!
Miroslav Klinger - Purper vaasjeGlas / Keramiek

Geplaatst doorestrel4

Afmetingen11 cm x 5.5 cm x 8.5 cm (h x b x d)
Gewicht591 g
GesigneerdOngemerkt
Novy Bor - Jan-Willem van Zeist, Glaskunstbeurs jaarobject 2011 getiteld IJstak kopen? Bied vanaf 100!
Novy Bor - Jan-Willem van Zeist, Glaskunstbeurs jaarobject 2011 getiteld IJstakGlas / Keramiek

Geplaatst doorDepot_Leerdam

Jaartal2011
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Alois Janak - Sneeuwklokjes, kleurenets kopen? Bied vanaf 200!
Alois Janak - Sneeuwklokjes, kleurenetsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1986
TechniekEts
Afmetingen84 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alan Vitous - Featuring Miroslav Vitous kopen? Bied vanaf 4!
Alan Vitous - Featuring Miroslav VitousVinyl

Geplaatst doorVeilingmeester-Vinyl

Jaartal1989
TypeLP
Jan Beranek - Cobalt blauwe glazen schaal met lucht slierten kopen? Bied vanaf 65!
Jan Beranek - Cobalt blauwe glazen schaal met lucht sliertenGlas / Keramiek

Geplaatst doorestrel4

Afmetingen5 cm x 39 cm x 38 cm (h x b x d)
Gewicht4774 g
GesigneerdOngemerkt
Borek Sipek - Wijnkaraf kopen? Bied vanaf 70!
Borek Sipek - WijnkarafGlas / Keramiek

Geplaatst doorMichaelwa

Afmetingen34 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker