3. items
  5. Land

Tsjechië Tsjechië

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Tsjechisch.

Jiri Anderle - "Kopf" 1967 - Auflage 40 - handsigniert kopen? Bied vanaf 690!
TechniekEts
Afmetingen54 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 690
Josef Hodek - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Josef Hodek (1888-1973) Tsjechisch zonder titel
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Hermanova Hut - Carl Stölze Art Deco schaal kopen? Bied vanaf 50!
Hermanova Hut (1907) Tsjechisch Carl Stölze Art Deco schaal
Afmetingen8.5 x 25 x 25 cm (h x b x d)
Gewicht1480 g
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Emil Orlik - Ein Handel (Galizien). Radierung und Vernis mou, um 1921 kopen? Bied vanaf 120!
Emil Orlik (1870-1932) Tsjechisch Een handel (Galicië). Ets en vernis mou, rond 1921
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen22 x 15 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 120
Borek Sipek - handgemaakte glassculptuur. kopen? Bied vanaf 75!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch handgemaakte glassculptuur.
Afmetingen14 x 23 x 23 cm (h x b x d)
Gewicht1900 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Pavel Husa - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Pavel Husa (1945) Tsjechisch Zonder titel
Afmetingen80 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jan Beranek - A-symmetrische schaal kopen? Bied vanaf 89!
Jan Beranek (1933) Tsjechisch A-symmetrische schaal
Afmetingen4 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gewicht2015 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Jiri Anderle - "Figur mit dunklem Hintergrund II" 1985 - Auflage 40 - handsigniert kopen? Bied vanaf 699!
TechniekEts
Afmetingen65 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 699
Jiri Anderle - "Madame Favart" 1980 - Auflage 70 - handsigniert kopen? Bied vanaf 990!
TechniekEts
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 990
Pavel Husa - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Pavel Husa (1945) Tsjechisch zonder titel
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen31 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Vladimir Suchanek - profiel vrouw kopen? Bied vanaf 15!
Vladimir Suchanek (1933-2021) Tsjechisch profiel vrouw
TechniekLitho
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 15
Frantisek Xaver PROCHAZKA - Prag 1924 kopen? Bied vanaf 1180!
Frantisek Xaver PROCHAZKA (1887-1950) Tsjechisch Prag 1924
IngelijstIngelijst
€ 1.180
Thomas Rodr - Jezus Christus en de 12 discipelen kopen? Bied vanaf 1500!
Thomas Rodr (1927-2011) Nederlands Tsjechisch Jezus Christus en de 12 discipelen
TechniekBrons
Afmetingen23 x 32 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht8000 g
€ 1.500
Thomas Rodr - Christus en de 12 leerlingen kopen? Bied vanaf 1500!
Thomas Rodr (1927-2011) Nederlands Tsjechisch Christus en de 12 leerlingen
TechniekBrons
Afmetingen25 x 30 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht8000 g
€ 1.500
Alois Janak - „PSEUDONARCISSUS“ Die Gelbe Narzisse 1993 kopen? Bied vanaf 55!
Alois Janak (1924) Tsjechisch „PSEUDONARCISSUS“ Die Gelbe Narzisse 1993
TechniekEts
Afmetingen41 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Isabella von Mikulicz-Breyer - Portret jongen. kopen? Bied vanaf 595!
Isabella von Mikulicz-Breyer (1887-1973) Tsjechisch Portret jongen.
Afmetingen44 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Alois Janak - Alois Janak - Schneeglöckchen, Aquatinta-Radierung kopen? Bied vanaf 195!
Alois Janak (1924) Tsjechisch Alois Janak - Sneeuwklokjes, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Bohumil Kubista - PROSBA. Original Holzschnitt kopen? Bied vanaf 370!
Bohumil Kubista (1984-1919) Tsjechisch Originele houtsnede
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen29 x 20 cm (h x b)
€ 370
Jan Saudek - Fire & Rain, 1989 - handgesigneerde gelatin silver print kopen? Bied vanaf 1900!
Jan Saudek (1935) Tsjechisch Fire & Rain, 1989 - handgesigneerde gelatin silver print
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen53 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.900
Jan Saudek - Hey Joe, Nr.134 Gelatinesilberabzug handkoloriert kopen? Bied vanaf 1900!
Jan Saudek (1935) Tsjechisch Hey Joe, nr. 134 Gelatinezilverdruk, met de hand ingekleurd
Afmetingen39 x 30.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 1.900
Karel Langer - Frauen am Waser kopen? Bied vanaf 3800!
Karel Langer (1878-1947) Tsjechisch Vrouwen aan het water
Afmetingen37 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 3.800
Miroslav Rada - 3 orig. große Zeichnungen - "Moses", "Himmelfahrt" und "Segnung" kopen? Bied vanaf 149!
Miroslav Rada (1926-2017) Tsjechisch 3 orig. große Zeichnungen - "Moses", "Himmelfahrt" und "Segnung"
Afmetingen45 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 149
Jan Saudek - Jakub. Portret jongen. kopen? Bied vanaf 299!
Jan Saudek (1935) Tsjechisch Jakub. Portret jongen.
TechniekOffset
Afmetingen86 x 70 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 299
Vojtech Cinybulk - onbekend kopen? Bied vanaf 30!
Vojtech Cinybulk (1915) Tsjechisch onbekend
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen33 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Wilhelm Kralik Sohne - Art Deco vaas met spetters kopen? Bied vanaf 50!
Wilhelm Kralik Sohne (1881-1938) Tsjechisch Art Deco vaas met spetters
Afmetingen21 x 9 cm (h x b)
Gewicht275 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Novy Bor - Gert Bullée - Glaskunstbeurs jaarobject 2015 kopen? Bied vanaf 100!
Novy Bor Tsjechisch Gert Bullée - Glaskunstbeurs jaarobject 2015
Afmetingen7 x 15 x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Josef Werner - "Der ewige Wanderer" kopen? Bied vanaf 120!
Josef Werner (1945) Tsjechisch "De Eeuwige Zwerver"
TechniekEts
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Josef Werner - bet. "nicht auflösbar" kopen? Bied vanaf 120!
Josef Werner (1945) Tsjechisch inzet. "niet oplosbaar"
TechniekEts
Afmetingen67 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Emil Filla - Radierung Löwe, ein Pferd anfallend. kopen? Bied vanaf 570!
Emil Filla (1882-1953) Tsjechisch Ets leeuw die een paard aanvalt.
TechniekEts
Afmetingen19.1 x 15.1 cm (h x b)
€ 570
Frantisek Tavik Simon - Allegorie kopen? Bied vanaf 1450!
Frantisek Tavik Simon (1877-1942) Tsjechisch Frans Allegorie
TechniekKeramiek
Afmetingen47 x 40 x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.450
Frantisek Zemek - Vaas - "Rhapsody" - Alexandriet glas - Zelezny Brod Sklo ( - Jaren 50 kopen? Bied vanaf 59!
Frantisek Zemek (1913-1960) Tsjechisch Vaas - "Rhapsody" - Alexandriet glas - Zelezny Brod Sklo ( - Jaren 50
Afmetingen28.6 x 12.5 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 59
Pavel Sukdolak - TITEL schwer lesbar kopen? Bied vanaf 150!
Pavel Sukdolak (1925) Tsjechisch TITEL moeilijk leesbaar
TechniekEts
Afmetingen33 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Pavel Sukdolak - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 120!
TechniekEts
Afmetingen30 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Johne Karl - Haus im Schnee kopen? Bied vanaf 35!
Johne Karl (1887-1959) Tsjechisch Haus im Schnee
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen27 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Alois Janak - giclee: olifant kopen? Bied vanaf 65!
Alois Janak (1924) Tsjechisch giclee: olifant
TechniekEts
Afmetingen47 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Novy Bor - Jan-Willem van Zijst - Glaskunstbeurs jaarobject kopen? Bied vanaf 100!
Novy Bor Tsjechisch Jan-Willem van Zijst - Glaskunstbeurs jaarobject
Afmetingen38 x 20 x 20 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Borek Sipek - 1 tafellamp Follies Luigi II kopen? Bied vanaf 600!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch 1 tafellamp Follies Luigi II
Afmetingen48 x 15 x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 600
Borek Sipek - Follies Luigi I kopen? Bied vanaf 2500!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Follies Luigi I
Afmetingen100 x 50 x 50 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 2.500
Jaroslaw Serpan - " DAS KUNSTWERK " signiert kopen? Bied vanaf 150!
Jaroslaw Serpan (1922-1976) Frans Tsjechisch "DAS KUNSTWERK" ondertekend
Afmetingen27 x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Frantisek Dolezal - Madonna met baby - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 180!
Frantisek Dolezal (1910-1989) Tsjechisch Madonna met baby - Gesigneerd
Afmetingen88 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180