Vladimir Suchanek - lot van 4 stuks ingelijste gesigneerde litho’s

Vladimir Suchanek - lot van 4 stuks ingelijste gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 79!
Vladimir Suchanek - lot van 4 stuks ingelijste gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 79!Vladimir Suchanek - lot van 4 stuks ingelijste gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 79!Vladimir Suchanek - lot van 4 stuks ingelijste gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 79!Vladimir Suchanek - lot van 4 stuks ingelijste gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 79!Vladimir Suchanek - lot van 4 stuks ingelijste gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 79!Vladimir Suchanek - lot van 4 stuks ingelijste gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 79!Vladimir Suchanek - lot van 4 stuks ingelijste gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 79!Vladimir Suchanek - lot van 4 stuks ingelijste gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 79!Vladimir Suchanek - lot van 4 stuks ingelijste gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 79!Vladimir Suchanek - lot van 4 stuks ingelijste gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 79!
  • Vladimir Suchanek (1933-2021)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 12 x 10 cm (h x b)
Incl. lijst 35 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage div
Lot van 4 stuks gesigneerde ex libris litho’s van de kunstenaar Vladimir Suchanek (1933 - 2021) Alle werken zijn gesigneerd en 3 genummerd.
Afmeting beeld 12 x 10 (hxb) Afmeting lijst 37.5 x 33 cm (hxb)
Afmeting beeld 11.5 x 10 (hxb) Afmeting lijst 36 x 32.5 cm (hxb)
Afmeting beeld 12 x 10 (hxb) Afmeting lijst 35 x 30.5 cm (hxb)
Afmeting beeld 13 x 7.5 (hxb) Afmeting lijst met een paar krasjes 33.5 x 25 cm (hxb)
De litho’s en lijsten zijn in prima staat waarvan de kleine lijst met wat krasjes.

Ophalen geniet de voorkeur. Bij verzenden glasbreuk voor risico koper.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 25,00
Naar België € 32,50
Naar Duitsland € 32,50
Europese Unie € 35,00
Wereldwijd € 50,00

Vladimir Suchanek (1933-2021)

Tsjechisch Tsjechisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Fojo
312 verkochte items
Alle items (105)
30.5 cm
35 cm
10 cm
12 cm