David Sobotka - Groene design vaas met aangezette glaselementen

David Sobotka - Groene design vaas met aangezette glaselementen kopen? Bied vanaf 249!
David Sobotka - Groene design vaas met aangezette glaselementen kopen? Bied vanaf 249!David Sobotka - Groene design vaas met aangezette glaselementen kopen? Bied vanaf 249!David Sobotka - Groene design vaas met aangezette glaselementen kopen? Bied vanaf 249!
  • David Sobotka (1975)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Stijl Contemporary
Afmetingen 50 x 10 cm (h x b)
Gemerkt Handgesigneerd
Elegante, slanke design vaas van David Sobotka, uitgevoerd in diep groen glas met rondom de schouder opvallende, aangezette glaselementen in transparant en groen. De decoratieve “krullen/rozetten” geven de vaas een sculpturale uitstraling en zorgen voor prachtig lichtspel en diepte.

Een statement piece dat zowel met een enkele bloem als volledig op zichzelf sterk staat. Past geweldig in een modern, postmodern of eclectisch interieur.

Details:
 • Maker/designer: David Sobotka
 • Materiaal: glas
 • Kleur: groen met transparante/groene applicaties
 • Stijl: modern / studio glass / designobject
Geen beschadigingen.

David Sobotka (1975)

Tsjechisch Tsjechisch Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  Vissermargot
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (4)
10 cm
50 cm