Borek Sipek (1949)
Boris Šípek – Design glasobject / vaas met groen sculpturaal element
| Afmetingen | 30 x 11 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |

Lid sinds 2026 / Waalwijk, Nederland
3 aangeboden items / 0 verkochte items
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 30 x 10 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 10 x 7 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |