5. De Kring

De Kring

Opgericht in 1922

De Kring

De Kring is een sociëteit in Amsterdam voor kunstenaars, wetenschappers en kunstminnende personen. Vanwege het besloten karakter, dienen mensen te worden voorgedragen om lid te worden. De Kring heeft een programmering die erop gericht is zoveel mogelijk takken van het culturele en wetenschappelijke veld te beslaan. Naast maandelijks wisselende kunstexposities worden onder andere lezingen en concerten georganiseerd.

Janneke Viegers - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Janneke Viegers (1952) Nederlands Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen73 x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35