Hans Rudolph Richter - Erotische brief

Hans Rudolph Richter - Erotische brief kopen? Bied vanaf 250!
Hans Rudolph Richter - Erotische brief kopen? Bied vanaf 250!Hans Rudolph Richter - Erotische brief kopen? Bied vanaf 250!Hans Rudolph Richter - Erotische brief kopen? Bied vanaf 250!Hans Rudolph Richter - Erotische brief kopen? Bied vanaf 250!Hans Rudolph Richter - Erotische brief kopen? Bied vanaf 250!
  • Hans Rudolph Richter (1920)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Realistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 26 x 21 cm (h x b)
Incl. lijst 43 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig gedetailleerd, Olieverf op doek
Hans Rudolph Richter (Oostenrijk 1920) - gesigneerd rechtsonder

Hans is geboren in Wenen en was opgeleid tot leraar. Na WOII ging hij naar de kunstacademie en specialiseerde hij zich in portretten, genre schilderijen en stillevens
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roosendaal, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 8,75
Naar België € 20,55
Naar Duitsland € 21,30
Europese Unie € 28,05
Wereldwijd € 53,50

Hans Rudolph Richter (1920)

Oostenrijks Oostenrijks Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Bartthefart
Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items (4)
38 cm
43 cm
21 cm
26 cm