Fenna_1
  3. Ervaren verkoper
  5. Fenna_1

Fenna_1

Lid sinds 2026 / Hillegom, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Franz Bodner - Wijsheid-uil kopen? Bied vanaf 300!
Franz Bodner (1966) Oostenrijks Wijsheid-uil
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300