5. Esteban Fekete

Esteban Fekete (1924-2009)

9 aangeboden items / 33 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Esteban FEKETE (Cinkota (Hongarije) 1924 - Dieburg 2009) Duits/Argentijnse kunstenaar, geboren in Hongarije.

Hongaars

8 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Esteban Fekete - DER BERGMANN VON FALUN . 9 FARBHOLZSCHNITTE kopen? Bied vanaf 300!

Esteban Fekete - DER BERGMANN VON FALUN . 9 FARBHOLZSCHNITTE

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen25 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Esteban Fekete - 4-FARB-HOLZSCHNITT, 1968 kopen? Bied vanaf 55!

Esteban Fekete - 4-FARB-HOLZSCHNITT, 1968

Geplaatst doorGRAFIKQUEEN

VerzendingInternationaal

Esteban Fekete - LA POULE Farbholzschnitt 1975 kopen? Bied vanaf 45!

Esteban Fekete - LA POULE Farbholzschnitt 1975

Geplaatst doorkalle_de

VerzendingInternationaal

Esteban Fekete - Das papierschiff kopen? Bied vanaf 5!

Esteban Fekete - Das papierschiff

Geplaatst doorSasja_b

Jaartal1976
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen20 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Esteban Fekete - - DAS PFERD - OriginalHolzschnitt des Großen UNGARISCHEN KOSMOLPOLITEN - handsigniert 50 x 40cm kopen? Bied vanaf 50!

Esteban Fekete - - DAS PFERD - OriginalHolzschnitt des Großen UNGARISCHEN KOSMOLPOLITEN - handsigniert 50 x 40cm

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Esteban Fekete - Originalholzschnitt des grossen UNGARISCH-INTERNATIONALEN Künstlers zu PIRANDELLO handsigniert 1968 kopen? Bied vanaf 45!

Esteban Fekete - Originalholzschnitt des grossen UNGARISCH-INTERNATIONALEN Künstlers zu PIRANDELLO handsigniert 1968

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Esteban Fekete - Esteban Fekete " Das alte Pferd " kopen? Bied vanaf 30!

Esteban Fekete - Esteban Fekete " Das alte Pferd "

Geplaatst doorlabagatella

VerzendingInternationaal

Esteban Fekete - Landschaft, Holzschnitt 1990 kopen? Bied vanaf 120!

Esteban Fekete - Landschaft, Holzschnitt 1990

Geplaatst doorfrankrainer

VerzendingInternationaal

Jaartal1990
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen47 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst