5. Leopold Henderyckx

Leopold Henderyckx (1888-1960)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Léopold HENDERYCKX (Sint-Joost-ten-Node 1888 - 1960)

Leopold Henderyckx - Ets, St. Pauluskerk te Antwerpen kopen? Bied vanaf 35!

Leopold Henderyckx - Ets, St. Pauluskerk te Antwerpen

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd03-08-2021 om 20:11

TechniekEts
Afmetingen41 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout