5. Rein Dool

Rein Dool (1933)

7 aangeboden items / 71 verkochte items

FA. (31 x Favoriet)

Rein DOOL (Leiden 1933)

7 aangeboden items van deze kunstenaar

Rein Dool - Kleurenlitho: Kopstukken - 1993 kopen? Bied vanaf 80!

Rein Dool - Kleurenlitho: Kopstukken - 1993

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen65.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rein Dool - Litho kopen? Bied vanaf 55!

Rein Dool - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rein Dool - Litho - 1965 kopen? Bied vanaf 29!

Rein Dool - Litho - 1965

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen39.5 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rein Dool - Litho: Venkel - 1977 kopen? Bied vanaf 35!

Rein Dool - Litho: Venkel - 1977

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen51.5 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rein Dool - Kleurenlitho: Plant aardig - 1993 kopen? Bied vanaf 49!

Rein Dool - Kleurenlitho: Plant aardig - 1993

Jaartal1993
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rein Dool - Litho kopen? Bied vanaf 30!

Rein Dool - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen22 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rein Dool - onbekende titel kopen? Bied vanaf 45!

Rein Dool - onbekende titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst