5. Ars Aemula Naturae

Ars Aemula Naturae

Opgericht in 1964

Leids Schilder- en Tekengenootschap Ars Aemula Naturae

Ars Aemula Naturae, oftwel De Kunst Wedijvert met de Natuur, is een kunstenaarsvereniging dat was opgericht met het doel om beeldend kunstenaars te helpen ontwikkelen in hun vak. Opgericht als de Leidse Tekenacademie in 1694, wil Ars Aemula Naturae de kennis van beeldende kunst verspreiden in Leiden en omgeving. Dit zijn nog steeds de doelen die Ars Aemula Naturae vandaag de dag nastreeft. In 1799 veranderde de Leidse Tekenacademie in Ars Aemula Naturae. De vereniging telt ongeveer 90 leden. In de eigen gallerie van de vereniging worden jaarlijks minstens 12 tentoonstellingen gehouden van leden en niet-leden.

Jacob Boudewijn Volkers - Naakte dame kopen? Bied vanaf 50!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Naakte dame
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Sierk Schroder - 4 boekwerken kopen? Bied vanaf 40!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands 4 boekwerken
TechniekHardcover
Afmetingen28.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 40
Arjenne Fakkel - Houtsnede, Wat is het fijn ... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Arjenne Fakkel (1969) Nederlands Houtsnede, Wat is het fijn ... - Ingelijst
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen78 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jacob Boudewijn Volkers - Karaf kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Karaf
TechniekAquarel
Afmetingen52.5 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Jacob Boudewijn Volkers - Wilgen langs de Ardeche kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Wilgen langs de Ardeche
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Jacob Boudewijn Volkers - Bij Allemansgeest - Voorschoten kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Bij Allemansgeest - Voorschoten
Afmetingen27.5 x 35.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 20
Jacob Boudewijn Volkers - Chrysanten vaasje kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Chrysanten vaasje
TechniekAquarel
Afmetingen60 x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Arjenne Fakkel - Zeefdruk, Toe neem nou op - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Arjenne Fakkel (1969) Nederlands Zeefdruk, Toe neem nou op - Ingelijst
Afmetingen73 x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Arjenne Fakkel - Zeefdruk, De zaak- Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Arjenne Fakkel (1969) Nederlands Zeefdruk, De zaak- Ingelijst
Afmetingen56 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Willem van Scheijndel - Jambo kopen? Bied vanaf 88!
Willem van Scheijndel (1952-2017) Nederlands Jambo
Afmetingen66 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 88
Wim van der Veer - Rietlandschap kopen? Bied vanaf 199!
Wim van der Veer (1939) Nederlands Rietlandschap
TechniekLitho
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Johan D. Scherft - Mauritskade, den Haag kopen? Bied vanaf 35!
Johan D. Scherft (1891-1969) Nederlands Mauritskade, den Haag
TechniekEts
Afmetingen14 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 35
Wim Hoogstraten - Tenniser kopen? Bied vanaf 75!
Wim Hoogstraten (1943) Nederlands Tenniser
TechniekAquarel
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Wim Hoogstraten - The Pitcher kopen? Bied vanaf 75!
Wim Hoogstraten (1943) Nederlands The Pitcher
TechniekAquarel
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Johan D. Scherft - Ets - Winterscene - Schaatspret kopen? Bied vanaf 75!
Johan D. Scherft (1891-1969) Nederlands Ets - Winterscene - Schaatspret
TechniekEts
Afmetingen19.5 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Willem van Scheijndel - Acryl – Twee Keniase vrouwen – ingelijst kopen? Bied vanaf 280!
Willem van Scheijndel (1952-2017) Nederlands Acryl – Twee Keniase vrouwen – ingelijst
TechniekAcryl
Afmetingen79 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 280
Wim Hoogstraten - De Zwemmer kopen? Bied vanaf 15!
Wim Hoogstraten (1943) Nederlands De Zwemmer
TechniekAquarel
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 15
Rein Dool - litho: plant aardig - 1993 kopen? Bied vanaf 75!
Rein Dool (1933) Nederlands litho: plant aardig - 1993
TechniekLitho
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Mathijs Hendrik Schreuder - Roeiboot in beek kopen? Bied vanaf 79!
Mathijs Hendrik Schreuder (1893-1980) Nederlands Roeiboot in beek
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
€ 79
Johan D. Scherft - Kloosteringang St. Servaas Maastricht kopen? Bied vanaf 60!
Johan D. Scherft (1891-1969) Nederlands Kloosteringang St. Servaas Maastricht
TechniekEts
Afmetingen61 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Willem van Scheijndel - Naakt kopen? Bied vanaf 20!
Willem van Scheijndel (1952-2017) Nederlands Naakt
Afmetingen21 x 28.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Kees Buurman - Menselijk Landschap 1988 kopen? Bied vanaf 750!
Kees Buurman (1933-1997) Nederlands Menselijk Landschap 1988
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen83 x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 750
Eliza Kopec - Fleurs des Paradis kopen? Bied vanaf 45!
Eliza Kopec (1960) Nederlands Fleurs des Paradis
Afmetingen85 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Eliza Kopec - Olieverf op doek: Abstracte compositie - 2000 (nette lijst!), aanbieding! kopen? Bied vanaf 350!
Eliza Kopec (1960) Nederlands Olieverf op doek: Abstracte compositie - 2000 (nette lijst!), aanbieding!
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Arjenne Fakkel - Gereserveerd kopen? Bied vanaf 45!
Arjenne Fakkel (1969) Nederlands Gereserveerd
Afmetingen71 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Sierk Schroder - Aquarel , Liggend model – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Aquarel , Liggend model – gesigneerd & ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen71 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Sierk Schroder - Zittend naakt - Museum Hoogstate kopen? Bied vanaf 225!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Zittend naakt - Museum Hoogstate
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Sierk Schroder - Annette naakt op de bank - Museum Hoogstate kopen? Bied vanaf 350!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Annette naakt op de bank - Museum Hoogstate
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen63 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Sierk Schroder - Ballet – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Ballet – gesigneerd & ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen62 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Marijke Verhoef - Veld 12 - Handgesigneerd / inglijst met passepartout. kopen? Bied vanaf 35!
Marijke Verhoef (1946) Nederlands Veld 12 - Handgesigneerd / inglijst met passepartout.
Afmetingen83 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Afmetingen83 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Jacob Boudewijn Volkers - Dordrecht - Nieuwkerksbuurt kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Dordrecht - Nieuwkerksbuurt
TechniekAquarel
Afmetingen40.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Jacob Boudewijn Volkers - Veenplas bij Nieuwdiep - Drenthe kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Veenplas bij Nieuwdiep - Drenthe
TechniekAquarel
Afmetingen55 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Jacob Boudewijn Volkers - Lebuinuskerk Deventer kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Lebuinuskerk Deventer
TechniekAquarel
Afmetingen37.5 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Jacob Boudewijn Volkers - Atelierhoek met pioenrozen kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Atelierhoek met pioenrozen
TechniekAquarel
Afmetingen75 x 56 cm (h x b)
€ 20