5. Elma van Haren

Elma van Haren (1954)

1 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Elma van Haren (Roosendaal, 1954) is een Nederlandse dichteres en beeldend kunstenares. Ze studeerde aan de kunstacademie te 's-Hertogenbosch bij oa. Eugene Brands en Ger Lataster. In 1988 verscheen haar debuutbundel De reis naar het welkom geheten, waarvoor ze de C. Buddingh'-prijs ontving op Poetry International in Rotterdam. In 1997 kreeg ze de Jan Campertprijs voor de bundel Grondstewardess. Sinds de dichtbundel De wiedeweerga (1998) schrijft ze ook voor kinderen. Sinds 2003 is ze jurylid van de P.C. Hooft-prijs. Haar beeldend werk is in de collectie van het Stedelijk Museum Amsterdam, AMC, en belangrijke particuliere verzamelingen in Nederland en België. Zij was een van de kunstenaars van de tentoonstelling TEGENLICHT in het SMAK te Gent met onder meer Honoré d'O, Narcisse Tordoir, Ann Veronica Janssens, Gert Robijns, Jacques Charlier in 2010.

Elma van Haren - zonder titel kopen? Bied vanaf 120!

Elma van Haren - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd18-04-2021 om 22:38

Jaartal1991
TechniekGouache
Afmetingen82 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst