5. Antoon Kruysen

Antoon Kruysen (1898-1977)

3 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (14 x Favoriet)

Antoon KRUYSEN (Boxtel 1898 - Chartres 1977)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Antoon Kruysen - De zigeuner kopen? Bied vanaf 800!

Antoon Kruysen - De zigeuner

Geplaatst doorNellyN

Jaartal1955
Afmetingen61 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Antoon Kruysen - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 900!

Antoon Kruysen - Bloemstilleven

Geplaatst doorKoVe-collectie

Afmetingen72 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Antoon Kruysen - Boerderij - Krijttekening, Ingelijst kopen? Bied vanaf 140!

Antoon Kruysen - Boerderij - Krijttekening, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen39 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst