Jozef Gindra (1862-1938) Boer in Brabants landschap (omgeving Bladel) - olieverf in een kapitale lijst
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 45 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 295
1 bieding