5. Brabants Palet

Brabants Palet

Opgericht in 1993

Palet van Brabantse Schilders

In 1993 organiseerde Museum Kempenland Eindhoven de tentoonstelling Palet van Brabantse Schilders 2, aansluitend op de gelijknamige tentoonstelling van vijf jaar eerder. De tentoonstelling past in het beleid van het museum, welke veel aandacht besteed aan de Brabantse schilderkunst. Dit komt ook naar voren in het tentoonstellings- en verzamelbeleid. Palet van Brabantse Schilders 2 is dan ook geheel samengesteld met werken uit de collectie van het museum zelf.

Auke Hettema - Elfstedentocht 1985 kopen? Bied vanaf 125!
Auke Hettema (1927-2004) Nederlands Elfstedentocht 1985
Techniek Gips
Afmetingen 25 x 14 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 1100 g
€ 125
Constant Nefkens - Portret van een man kopen? Bied vanaf 50!
Constant Nefkens (1887-1929) Nederlands Portret van een man
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Charles Eyck - Portret in vegetatie - Linosnede kopen? Bied vanaf 75!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Portret in vegetatie - Linosnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Jan van Oort - Bonte kraai op boomtak kopen? Bied vanaf 295!
Jan van Oort (1867-1938) Nederlands Bonte kraai op boomtak
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60.5 x 81.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Jurjen de Haan - Astic kopen? Bied vanaf 200!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands Astic
Techniek Acryl
Afmetingen 41.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Willem Witsen - Binnenkant met sneeuw (Amsterdam) kopen? Bied vanaf 695!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Binnenkant met sneeuw (Amsterdam)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 74 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Willem Witsen - Molenpoort, Wijk bij Duurstede kopen? Bied vanaf 125!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Molenpoort, Wijk bij Duurstede
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 44 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Jurjen de Haan - Schilderij Zomergroet kopen? Bied vanaf 100!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands Schilderij Zomergroet
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Jakob Smits - Christus bespot kopen? Bied vanaf 125!
Jakob Smits (1855-1928) Nederlands Belgisch Christus bespot
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Anne Rensen - Poort kopen? Bied vanaf 50!
Anne Rensen (1943) Nederlands Poort
Techniek Gouache
Afmetingen 81 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Frans Manders - Boerderij in Brabant. kopen? Bied vanaf 35!
Frans Manders (1939) Nederlands Boerderij in Brabant.
Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Jozef van Raay - Oude Haven kopen? Bied vanaf 50!
Jozef van Raay (1898-1974) Nederlands Oude Haven
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Willem Witsen - Gezicht op de Binnen-Amstel en de Halvemaansteegbrug kopen? Bied vanaf 900!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Gezicht op de Binnen-Amstel en de Halvemaansteegbrug
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 64 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Jozef Gindra - Rode aardbeien kopen? Bied vanaf 275!
Jozef Gindra (1862-1938) Belgisch Nederlands Rode aardbeien
Afmetingen 25 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Kees Bol - Kunstboek, geschreven door Marten beks (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 59!
Kees Bol (1916-2009) Nederlands Kunstboek, geschreven door Marten beks (gesigneerd)
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 29 cm (h x b)
€ 59
Direct kopen
Willem Witsen - Ets - e.a. - Proefdruk - De overhaal bij de Montelbaanstoren kopen? Bied vanaf 149!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets - e.a. - Proefdruk - De overhaal bij de Montelbaanstoren
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Direct kopen
Willem Witsen - hardcover en 3 andere boekwerken kopen? Bied vanaf 75!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands hardcover en 3 andere boekwerken
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Jurjen de Haan - Verfgespuis - Olieverf op doek -2002 - zeer groot - 50 x 200 cm kopen? Bied vanaf 695!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands Verfgespuis - Olieverf op doek -2002 - zeer groot - 50 x 200 cm
Afmetingen 54 x 204 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Direct kopen
Willem Witsen - Ets, Joden Houttuinen Amsterdam - gesigneerd kopen? Bied vanaf 495!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets, Joden Houttuinen Amsterdam - gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Willem Witsen - Ets - Damrak III - gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 295!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets - Damrak III - gesigneerd r.o.
Techniek Ets
Afmetingen 51.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Jan Strube - Seinekade Parijs kopen? Bied vanaf 50!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Seinekade Parijs
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jan Strube - Houtdruk: "Poppenkast" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtdruk: "Poppenkast"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Direct kopen
Jan Strube - Handdruk: "Noord - Holland" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Handdruk: "Noord - Holland"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 12 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Direct kopen
Jan Strube - Litho: "Brugge" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Litho: "Brugge"
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Johannes Nicolaas jr. - Papegaai kopen? Bied vanaf 20!
Johannes Nicolaas jr. (1885-1943) Nederlands Papegaai
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Petrus Theodorus Panhuizen - twee pentekeningen kopen? Bied vanaf 35!
Petrus Theodorus Panhuizen (1894-1970) Nederlands twee pentekeningen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 25 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Jurjen de Haan - Aquarel - 2000 - ingelijst. kopen? Bied vanaf 100!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands Aquarel - 2000 - ingelijst.
Techniek Aquarel
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Antoon Kruysen - Molen kopen? Bied vanaf 600!
Antoon Kruysen (1898-1977) Nederlands Molen
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Huub van Baar - Stilleven kopen? Bied vanaf 100!
Huub van Baar (1894-1982) Nederlands Stilleven
Afmetingen 55 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Theodorus van Oorschot - Landschap kopen? Bied vanaf 75!
Theodorus van Oorschot (1910-1989) Nederlands Landschap
Afmetingen 47 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Jurjen de Haan - naam schilderij: "huisdier" kopen? Bied vanaf 250!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands naam schilderij: "huisdier"
Afmetingen 55 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jan van de Ven - Landschap met huis kopen? Bied vanaf 100!
Jan van de Ven (1909-1988) Nederlands Landschap met huis
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jan Strube - Houtsnede: "Brabantsch vrouwtje" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtsnede: "Brabantsch vrouwtje"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Direct kopen
Jan Weekers - Jan Weekers kopen? Bied vanaf 28!
Jan Weekers (1934-1995) Nederlands Jan Weekers
Techniek Droge Naald
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 28
Direct kopen
Jan Weekers - Trechters, groen kopen? Bied vanaf 35!
Jan Weekers (1934-1995) Nederlands Trechters, groen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 62 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Jos Leurs - Winter in de Kempen kopen? Bied vanaf 350!
Jos Leurs (1947) Nederlands Winter in de Kempen
Afmetingen 36 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Har Sanders - Proefdrukken kopen? Bied vanaf 50!
Har Sanders (1929-2010) Nederlands Proefdrukken
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Frans Manders - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 650!
Frans Manders (1939) Nederlands Bloemstilleven
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Piet van Wijngaerdt - Boer met korenschoof kopen? Bied vanaf 20!
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Nederlands Boer met korenschoof
Techniek Potlood
Afmetingen 27 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Willem de Kok - Groot portret schilderij kopen? Bied vanaf 125!
Willem de Kok (1883-1959) Nederlands Groot portret schilderij
Afmetingen 82 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Johannes Nicolaas jr. - Balische vissers prauw kopen? Bied vanaf 30!
Johannes Nicolaas jr. (1885-1943) Nederlands Balische vissers prauw
Techniek Ets
Afmetingen 19.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 999
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Henri Hess - man met pijp in zetel kopen? Bied vanaf 225!
Henri Hess (1950) Nederlands man met pijp in zetel
Afmetingen 52 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Willem Witsen - Pakhuizen op Uilenburg kopen? Bied vanaf 400!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Pakhuizen op Uilenburg
Techniek Ets
Afmetingen 86 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Willem Witsen - Korenmolen, Wijk bij Duurstede kopen? Bied vanaf 250!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Korenmolen, Wijk bij Duurstede
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen