5. Brabants Palet

Brabants Palet

Opgericht in 1993

Willem Witsen - Turfschepen in de Oude Schans kopen? Bied vanaf 1050!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Turfschepen in de Oude Schans
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen58 x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.050
Willem Witjens - Katerveer Zwolle - Ets kopen? Bied vanaf 60!
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Antoon Kruysen - Man met Baard - Olieverf op board kopen? Bied vanaf 350!
Antoon Kruysen (1898-1977) Nederlands Man met Baard - Olieverf op board
Afmetingen48 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 350
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956 kopen? Bied vanaf 150!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands gemengde techniek op papier -1956
Afmetingen69 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 150
1 bieding
J.A. Hesterman (jr.) - Olieverf op paneel, Dorp aan het IJsselmeer - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
J.A. Hesterman (jr.) (1877-1955) Nederlands Olieverf op paneel, Dorp aan het IJsselmeer - Ingelijst
Afmetingen43.5 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 250
Johannes Evert Akkeringa - Stilleven met sneeuwklokjes en vogels kopen? Bied vanaf 200!
Johannes Evert Akkeringa (1861-1942) Nederlands Stilleven met sneeuwklokjes en vogels
TechniekAquarel
Afmetingen36 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Piet van Wijngaerdt - Bloemstilleven met rode Rozen kopen? Bied vanaf 395!
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Nederlands Bloemstilleven met rode Rozen
Afmetingen75 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Len Landzaat - Curacao's stilleven kopen? Bied vanaf 350!
Len Landzaat (1917-2006) Nederlands Curacao's stilleven
Afmetingen52 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Piet van Wijngaerdt - Chrysanten met rood fluweel kopen? Bied vanaf 690!
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Nederlands Chrysanten met rood fluweel
Afmetingen99 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 690
Piet van Wijngaerdt - Paard kopen? Bied vanaf 135!
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Nederlands Paard
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen43 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 135
Willem de Kok - Boer met kruiwagen kopen? Bied vanaf 100!
Willem de Kok (1883-1959) Nederlands Boer met kruiwagen
Afmetingen58 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Willem de Kok - Boer met hooiwagen kopen? Bied vanaf 125!
Willem de Kok (1883-1959) Nederlands Boer met hooiwagen
Afmetingen58 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Constant Nefkens - Boerderij Heeze kopen? Bied vanaf 35!
Constant Nefkens (1887-1929) Nederlands Boerderij Heeze
TechniekEts
Afmetingen33 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Kees Bol - Kunstboek, geschreven door Marten beks (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 59!
Kees Bol (1916-2009) Nederlands Kunstboek, geschreven door Marten beks (gesigneerd)
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
€ 59
Frans Manders - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 90!
Frans Manders (1939) Nederlands Winterlandschap
TechniekEts
Afmetingen23 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
Frans Manders - Oude schuur kopen? Bied vanaf 110!
Frans Manders (1939) Nederlands Oude schuur
TechniekEts
Afmetingen23 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 110
Frans Manders - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 110!
TechniekEts
Afmetingen23 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 110
Frans Manders - Oude molen Geldrop kopen? Bied vanaf 120!
Frans Manders (1939) Nederlands Oude molen Geldrop
TechniekEts
Afmetingen26 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Frans Manders - Landschap met treurwillig kopen? Bied vanaf 135!
Frans Manders (1939) Nederlands Landschap met treurwillig
TechniekEts
Afmetingen28 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 135
Frans Manders - Boomstronk kopen? Bied vanaf 50!
Frans Manders (1939) Nederlands Boomstronk
TechniekEts
Afmetingen26.5 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Cor Noltee - Houtzagerij in Dordrecht ( Historiestuk ) kopen? Bied vanaf 850!
Cor Noltee (1903-1967) Nederlands Houtzagerij in Dordrecht ( Historiestuk )
Afmetingen49 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850
Sjef van Schaijk - Landschap kopen? Bied vanaf 300!
Sjef van Schaijk (1901-1985) Nederlands Landschap
Afmetingen74.5 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 300
Piet van Wijngaerdt - Rozeweelde kopen? Bied vanaf 575!
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Nederlands Rozeweelde
Afmetingen100 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 575
Johannes Embrosius van de Wetering de Rooij - Landschap met brug kopen? Bied vanaf 35!
Johannes Embrosius van de Wetering de Rooij (1877-1972) Nederlands Landschap met brug
TechniekHoutskool
Afmetingen46 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Jan Strube - boeren interieur kopen? Bied vanaf 48!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands boeren interieur
Afmetingen75 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 48
Frans Manders - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 650!
Frans Manders (1939) Nederlands Bloemstilleven
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 650
Ruurd van den Berg - De Stal kopen? Bied vanaf 50!
Ruurd van den Berg (1895-1980) Nederlands De Stal
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen25.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Hendrik de Laat - Ets/Aquatint - Oud s'Hertogenbosch kopen? Bied vanaf 100!
Hendrik de Laat (1900-1980) Nederlands Ets/Aquatint - Oud s'Hertogenbosch
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen26 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 100
Cornelis de Bruin - Jaagpad langs de Vecht kopen? Bied vanaf 200!
Cornelis de Bruin (1870-1940) Nederlands Jaagpad langs de Vecht
Afmetingen66 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
€ 200
Cor Noltee - Zonsondergang op boederij kopen? Bied vanaf 175!
Cor Noltee (1903-1967) Nederlands Zonsondergang op boederij
Afmetingen30.5 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 175
Cornelis de Bruin - Niederländisches Ölgemälde, groß, signiert J.Maris/ Corn.de Bruin kopen? Bied vanaf 200!
Cornelis de Bruin (1870-1940) Nederlands Niederländisches Ölgemälde, groß, signiert J.Maris/ Corn.de Bruin
Afmetingen66 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstOp Spieraam
€ 200
Har Sanders - Ingelijste acrylverf: "Spiraal" - 2010 kopen? Bied vanaf 250!
Har Sanders (1929-2010) Nederlands Ingelijste acrylverf: "Spiraal" - 2010
TechniekAcryl
Afmetingen42 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 250
Jozef van Raay - De schoenmaker kopen? Bied vanaf 45!
Jozef van Raay (1898-1974) Nederlands De schoenmaker
TechniekEts
Afmetingen24 x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Auke Hettema - Jan van Hooff kopen? Bied vanaf 400!
Auke Hettema (1927-2004) Nederlands Jan van Hooff
TechniekBrons
Afmetingen44 x 12.5 x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Jan van Hest - Vierde Dimensie kopen? Bied vanaf 145!
Jan van Hest (1915) Nederlands Vierde Dimensie
Afmetingen63 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 145
Jan Strube - Litho | 'Havermarkt Breda' kopen? Bied vanaf 50!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Litho | 'Havermarkt Breda'
TechniekLitho
Afmetingen12 x 19 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Peter van den Braken - Toronto - 1958 kopen? Bied vanaf 140!
Peter van den Braken (1896-1979) Nederlands Toronto - 1958
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 140
Harry Maas - Naakte blonde dame kopen? Bied vanaf 500!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Naakte blonde dame
Afmetingen77 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Harry Maas - Blonde vrouw met boek kopen? Bied vanaf 600!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Blonde vrouw met boek
Afmetingen83 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 600
Harry Maas - Half naakte dame kopen? Bied vanaf 600!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Half naakte dame
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Petrus Theodorus Panhuizen - landschap kopen? Bied vanaf 450!
Petrus Theodorus Panhuizen (1894-1970) Nederlands landschap
Afmetingen52 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Charles Eyck - Vase mit Blumen und Pflanzen kopen? Bied vanaf 1000!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Vaas met bloemen en planten
Afmetingen60 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Jan A. Louwers - Landschap kopen? Bied vanaf 80!
Jan A. Louwers (1915-1991) Nederlands Landschap
Afmetingen39 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Jan Strube - Parijs; Seinekade met Notre-Dame en Clochards kopen? Bied vanaf 90!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Parijs; Seinekade met Notre-Dame en Clochards
TechniekLitho
Afmetingen47 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
Hendrik de Laat - Tolbrugstraat 's-Hertogenbosch kopen? Bied vanaf 48!
Hendrik de Laat (1900-1980) Nederlands Tolbrugstraat 's-Hertogenbosch
TechniekEts
Afmetingen35 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 48