Anne Rensen - Poort

Anne Rensen - Poort kopen? Bied vanaf 50!
Anne Rensen - Poort kopen? Bied vanaf 50!Anne Rensen - Poort kopen? Bied vanaf 50!Anne Rensen - Poort kopen? Bied vanaf 50!
  • Anne Rensen (1943)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Gouache
Onderwerp Historisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 55 x 38 cm (h x b)
Incl. lijst 81 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een Anne Rensen met als titel 'Poort', ademt het oude Egypte in mooie, warme kleuren.
Altijd op dezelfde plek uit de zon gehangen bij mijn ouders.

Anne Rensen (1943)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Elverm71
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
63 cm
81 cm
38 cm
55 cm