Anne Rensen (1943)
Poort
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 81 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |

Lid sinds 2026 / Amsterdam, Nederland
1 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Gouache |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |