Elverm71
  3. Ervaren verkoper
  5. Elverm71

Elverm71

Lid sinds 2026 / Amsterdam, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Anne Rensen - Poort kopen? Bied vanaf 50!
Anne Rensen (1943) Nederlands Poort
Techniek Gouache
Afmetingen 81 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50