Louis Ector - Boerderijen met Mutserd

Louis Ector - Boerderijen met Mutserd kopen? Bied vanaf 310!
Louis Ector - Boerderijen met Mutserd kopen? Bied vanaf 310!Louis Ector - Boerderijen met Mutserd kopen? Bied vanaf 310!Louis Ector - Boerderijen met Mutserd kopen? Bied vanaf 310!
  • Louis Ector (1921-2004)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1996
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 73 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Winterse stilte op het platteland. Eén prachtig schilderij uit het Eindhoven museum.
Geen beschadigingen
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Louis Ector (1921-2004)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Okkie_Okmans
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
63 cm
73 cm
60 cm
70 cm