5. Arnoud Paashuis

Arnoud Paashuis (1912-1974)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Arnoud PAASHUIS (Stratum (Eindhoven) 1912 - Den Bosch 1974)

Arnoud Paashuis - C5011, Bosgezicht kopen? Bied vanaf 150!

Arnoud Paashuis - C5011, Bosgezicht

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd23-02-2021 om 20:13

Afmetingen89 cm x 102.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst