5. Martine Jacobs

Martine Jacobs (1956)

5 aangeboden items / 11 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Martine JACOBS (Amsterdam, 1956)

5 aangeboden items van deze kunstenaar

Martine Jacobs - Psychedelisch naakt kopen? Bied vanaf 50!

Martine Jacobs - Psychedelisch naakt

Geplaatst doorLH

Jaartal2001
Afmetingen39 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Martine Jacobs - Oerbos kopen? Bied vanaf 90!

Martine Jacobs - Oerbos

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHamarArtStudio

Jaartal2021
TechniekAquarel
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Martine Jacobs - Avondland pastel tekening kopen? Bied vanaf 80!

Martine Jacobs - Avondland pastel tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHamarArtStudio

Jaartal2021
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Martine Jacobs - Zen Village 1986. kopen? Bied vanaf 60!

Martine Jacobs - Zen Village 1986.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHamarArtStudio

Jaartal1986
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Martine Jacobs - Het echte leven. kopen? Bied vanaf 40!

Martine Jacobs - Het echte leven.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHamarArtStudio

Jaartal1986
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen37 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst