5. Carl C. van Niekerk

Carl C. van Niekerk (1897-1984)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

Carl C. van NIEKERK (Den Haag, 1897 - Den Haag, 1984)

Carl C. van Niekerk - Bij ons Krijtland kopen? Bied vanaf 40!

Carl C. van Niekerk - Bij ons Krijtland

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorChristinaa

Eindtijd17-05-2021 om 22:11

Jaartal1962
TechniekAquarel
Afmetingen25 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst