5. Zeeschilders

Zeeschilders

Opgericht in 1953

Nederlandse Vereniging van Zeeschilders

De Nederlandse Vereniging van Zeeschilders vertegenwoordigt Nederlandse, martiem werkende kunstenaars. Dit is ook wat de leden van de vereniging met elkaar verbindt, namelijk het maken van maritieme stukken. Deze vereniging omvat wel veel verschillende werken, waaronder schilderijen, beeldhouwwerken, grafische werken en keramiek.

Oscar Verpoorten - ets: haven van IJmuiden kopen? Bied vanaf 225!
Oscar Verpoorten (1952-2003) Nederlands ets: haven van IJmuiden
TechniekEts
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Cees Bolding - Cornelimunster te Eifel - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Cornelimunster te Eifel - Gemengde techniek, Ingelijst
Afmetingen61 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 200!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Lemelerberg - Olieverf op doek
Afmetingen77 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 200
Wim Vaarzon Morel (jr.) - 3 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931) Nederlands 3 boeken, 1x gesigneerd
TechniekSoftcover
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
€ 50
Jan Dijker - Litho - 1993 kopen? Bied vanaf 45!
Jan Dijker (1913-1993) Nederlands Litho - 1993
TechniekLitho
Afmetingen57 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Oscar Verpoorten - Fox. kopen? Bied vanaf 165!
Oscar Verpoorten (1952-2003) Nederlands Fox.
Afmetingen18 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 165
Wim Vaarzon Morel (jr.) - Het paard heet Mike H kopen? Bied vanaf 250!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931) Nederlands Het paard heet Mike H
TechniekAquarel
Afmetingen32 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Cees Bolding - Jozef door zijn Broeders verkocht kopen? Bied vanaf 40!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Jozef door zijn Broeders verkocht
TechniekEts
Afmetingen41.5 x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Flip Hamers - Huis aan het water kopen? Bied vanaf 200!
Flip Hamers (1909-1995) Nederlands Huis aan het water
TechniekHoutskool
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Cees Bolding - Portret Volendamse dame kopen? Bied vanaf 100!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Portret Volendamse dame
Afmetingen51 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100