5. Zeeschilders

Zeeschilders

Opgericht in 1953

Nederlandse Vereniging van Zeeschilders

De Nederlandse Vereniging van Zeeschilders vertegenwoordigt Nederlandse, martiem werkende kunstenaars. Dit is ook wat de leden van de vereniging met elkaar verbindt, namelijk het maken van maritieme stukken. Deze vereniging omvat wel veel verschillende werken, waaronder schilderijen, beeldhouwwerken, grafische werken en keramiek.

Cees Bolding - Portret Volendamse dame kopen? Bied vanaf 100!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Portret Volendamse dame
Afmetingen 51 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Rienk Belder - Pentekening wellicht Uitgeest kopen? Bied vanaf 10!
Rienk Belder (1910-1986) Nederlands Pentekening wellicht Uitgeest
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 21 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 10
Cees Bolding - Jozef door zijn Broeders verkocht kopen? Bied vanaf 35!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Jozef door zijn Broeders verkocht
Techniek Ets
Afmetingen 41.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Oscar Verpoorten - ets: haven van IJmuiden kopen? Bied vanaf 225!
Oscar Verpoorten (1952-2003) Nederlands ets: haven van IJmuiden
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Wim Vaarzon Morel (jr.) - Paarden kopen? Bied vanaf 150!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931-2023) Nederlands Paarden
Techniek Houtskool
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 150