5. Zeeschilders

Zeeschilders

Opgericht in 1953

Nederlandse Vereniging van Zeeschilders

De Nederlandse Vereniging van Zeeschilders vertegenwoordigt Nederlandse, martiem werkende kunstenaars. Dit is ook wat de leden van de vereniging met elkaar verbindt, namelijk het maken van maritieme stukken. Deze vereniging omvat wel veel verschillende werken, waaronder schilderijen, beeldhouwwerken, grafische werken en keramiek.

Peter de Rijcke - BRUGGETJE BIJ WOGNUM kopen? Bied vanaf 69!
Peter de Rijcke (1945) Nederlands BRUGGETJE BIJ WOGNUM
Techniek Aquarel
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Cees Bolding - Portret Volendamse dame kopen? Bied vanaf 125!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Portret Volendamse dame
Afmetingen 51 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Cees Bolding - De Tuin - olieverf op canvas 1975 - 24857 kopen? Bied vanaf 125!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands De Tuin - olieverf op canvas 1975 - 24857
Afmetingen 25 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Wim Vaarzon Morel (jr.) - Aquarel met paardrijders - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931-2023) Nederlands Aquarel met paardrijders - Ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 49 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Wim Vaarzon Morel (jr.) - Mijnenvegers - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 60!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931-2023) Nederlands Mijnenvegers - Gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 17 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 200!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Lemelerberg - Olieverf op doek
Afmetingen 77 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 200
Wim Vaarzon Morel (jr.) - 2 boekwerken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931-2023) Nederlands 2 boekwerken, 1x gesigneerd
Techniek Softcover
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
€ 35
Cees Bolding - Cornelimunster te Eifel - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Cornelimunster te Eifel - Gemengde techniek, Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Wim Vaarzon Morel (jr.) - Paarden kopen? Bied vanaf 150!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931-2023) Nederlands Paarden
Techniek Houtskool
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 150
Cees Bolding - Jozef door zijn Broeders verkocht kopen? Bied vanaf 35!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Jozef door zijn Broeders verkocht
Techniek Ets
Afmetingen 41.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Oscar Verpoorten - ets: haven van IJmuiden kopen? Bied vanaf 225!
Oscar Verpoorten (1952-2003) Nederlands ets: haven van IJmuiden
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Cees Bolding - Portret Volendamse dame kopen? Bied vanaf 100!
Afmetingen 51 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Flip Hamers - Huis aan het water kopen? Bied vanaf 200!
Flip Hamers (1909-1995) Nederlands Huis aan het water
Techniek Houtskool
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Oscar Verpoorten - Fox. kopen? Bied vanaf 165!
Oscar Verpoorten (1952-2003) Nederlands Fox.
Afmetingen 18 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 165