Cees Bolding (1897-1979) Cornelimunster te Eifel - Gemengde techniek, Ingelijst
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 61 x 81 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 150