5. Zeeschilders

Zeeschilders

Opgericht in 1953

Nederlandse Vereniging van Zeeschilders

De Nederlandse Vereniging van Zeeschilders vertegenwoordigt Nederlandse, martiem werkende kunstenaars. Dit is ook wat de leden van de vereniging met elkaar verbindt, namelijk het maken van maritieme stukken. Deze vereniging omvat wel veel verschillende werken, waaronder schilderijen, beeldhouwwerken, grafische werken en keramiek.

Er worden 9 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Wim Vaarzon Morel (jr.) - Stal met Koeien kopen? Bied vanaf 45!
Wim Vaarzon Morel (jr.) - Stal met Koeien

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter de Rijcke - De Hulk. "Onland" kopen? Bied vanaf 200!
Peter de Rijcke - De Hulk. "Onland"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbenolijve

Jaartal1986
TechniekEts
Afmetingen20.5 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Peter de Rijcke - Dijkje Beets (NH) kopen? Bied vanaf 275!
Peter de Rijcke - Dijkje Beets (NH)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbenolijve

Jaartal2001
Afmetingen70.5 cm x 90.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter de Rijcke - kleurrijk olieverf op doek: Ruigooord uit 1999 - INGELIJST - 317-B kopen? Bied vanaf 675!
Peter de Rijcke - kleurrijk olieverf op doek: Ruigooord uit 1999 - INGELIJST - 317-B

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1999
Afmetingen75 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter de Rijcke - onbekend kopen? Bied vanaf 18!
Peter de Rijcke - onbekend

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMarisvG

TechniekOffset
Afmetingen26 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Hugo Liebe (I) - Stad met kerk kopen? Bied vanaf 75!
Hugo Liebe (I) - Stad met kerk

Geplaatst dooreppie

Afmetingen56 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Flip Hamers - portret Juliette Greco, schilderij op doek, gesigneerd, sixties popart kopen? Bied vanaf 50!
Flip Hamers - portret Juliette Greco, schilderij op doek, gesigneerd, sixties popart

Geplaatst doorn001

TechniekAcryl
Afmetingen71 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cees Bolding - Boetsters Scheveningen kopen? Bied vanaf 125!
Cees Bolding - Boetsters Scheveningen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorzioni

Jaartal1945
TechniekEts
Afmetingen60 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cees Bolding - Cornelimunster te Eifel - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Cees Bolding - Cornelimunster te Eifel - Gemengde techniek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1930
Afmetingen61 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst