Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931-2023)
Boslandschap met vijver - Gesigneerd
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 57.5 x 49.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |