5. Haagse Kunstkring

Haagse Kunstkring

Opgericht in 1891

Haagse Kunstkring

De Haagse Kunstkring (Voorheen Haagsche Kunstkring) is een vereniging van kunstenaars en kunstliefhebbers. Van oudsher is zij een broedplaats en een podium voor vernieuwing en experiment, een productiehuis dat stimuleert, organiseert en ruimte biedt. De doelstelling bij oprichting was dan ook aansluiting te bevorderen tussen schilders en de beoefenaars van 'fraaie letteren, toonkunst en kunstnijverheid'. Het werk van kunstenaars die lid willen worden van de Haagsche Kunstkring wordt getoetst op kwaliteit en professionaliteit. Kunstvormen zijn vrij en gaan regelmatig over de grenzen van de ‘eigen’ discipline heen. Vele leden van de Nieuwe Haagse School zijn aangesloten bij de Haagsche Kunstkring.

Chris de Moor - Litho, Lot van 5 landschappen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Chris de Moor (1899-1981) Nederlands Litho, Lot van 5 landschappen - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 51.5 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 60
1 bieding
Kees van Bohemen - Litho: nachtfeest - 1978 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho: nachtfeest - 1978
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Afmetingen 77 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Sees Vlag - Zeefdruk: "Krimpenerwaard" - 1980 kopen? Bied vanaf 69!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk: "Krimpenerwaard" - 1980
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Johan Mekkink - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 1000!
Johan Mekkink (1904-1991) Nederlands Heidelandschap
Afmetingen 55.5 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Johan van den Berg - Meisje met grote sjaal kopen? Bied vanaf 50!
Johan van den Berg (1939) Nederlands Meisje met grote sjaal
Techniek Potlood
Afmetingen 34.5 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Johan van den Berg - Old woman kopen? Bied vanaf 50!
Johan van den Berg (1939) Nederlands Old woman
Techniek Potlood
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Sees Vlag - Paviljoen van Wied. kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Paviljoen van Wied.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 65 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 95
3 biedingen
Kees van Bohemen - Affiche FIAC 80, Parijs - Galerie Delta Rotterdam kopen? Bied vanaf 39!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Affiche FIAC 80, Parijs - Galerie Delta Rotterdam
Afmetingen 72 x 43.5 cm (h x b)
€ 39
Sees Vlag - Grote -1982- Zeefdruk -paleis huis ten Bosch - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 72!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Grote -1982- Zeefdruk -paleis huis ten Bosch - potloodgesigneerd
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 72
1 bieding
Willem Schrofer - Landschap met huis aan rivier kopen? Bied vanaf 150!
Willem Schrofer (1898-1968) Nederlands Landschap met huis aan rivier
Afmetingen 57 x 76.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 160
2 biedingen
Johan van den Berg - Figuur in ligstoel kopen? Bied vanaf 60!
Johan van den Berg (1939) Nederlands Figuur in ligstoel
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 24 x 32.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Jan Schoonhoven - Abstracte ordening - uit portfolio "Formatie" kopen? Bied vanaf 249!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Abstracte ordening - uit portfolio "Formatie"
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Jan Schoonhoven - Structureel abstract - uit "Formatie" kopen? Bied vanaf 249!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Structureel abstract - uit "Formatie"
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie H kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie H
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage B/Z kopen? Bied vanaf 275!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage B/Z
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: formatie - 1987
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Frans de Wit - Straatgezicht met kar en figuren - Olieverf op doek - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Frans de Wit (1901-1981) Nederlands Straatgezicht met kar en figuren - Olieverf op doek - Gesigneerd
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 45
2 biedingen
Frans de Wit - Straatgezicht figuren - Olieverf op doek - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Frans de Wit (1901-1981) Nederlands Straatgezicht figuren - Olieverf op doek - Gesigneerd
Afmetingen 55 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 45
2 biedingen
Johan van den Berg - abstract (landschap) kopen? Bied vanaf 65!
Johan van den Berg (1939) Nederlands abstract (landschap)
Techniek Acryl
Afmetingen 9 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 65
Johan van den Berg - abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 65!
Johan van den Berg (1939) Nederlands abstracte voorstelling
Techniek Acryl
Afmetingen 12 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 65
Johan van den Berg - Hommage aan Kees van Bohemen e.a. kopen? Bied vanaf 100!
Johan van den Berg (1939) Nederlands Hommage aan Kees van Bohemen e.a.
Techniek Acryl
Afmetingen 21 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Johan van den Berg - Grijze dag aan zee no. I e.a. kopen? Bied vanaf 100!
Johan van den Berg (1939) Nederlands Grijze dag aan zee no. I e.a.
Techniek Acryl
Afmetingen 21 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Matilde Zijp - Het rode schip (groot origineel werk) kopen? Bied vanaf 70!
Matilde Zijp (1957) Nederlands Het rode schip (groot origineel werk)
Techniek Acryl
Afmetingen 102 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Marius Bauer - Caravaan kopen? Bied vanaf 200!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Caravaan
Techniek Ets
Afmetingen 21.5 x 53.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Willem van Leusden - Brugge kopen? Bied vanaf 35!
Willem van Leusden (1886-1974) Nederlands Brugge
Techniek Ets
Afmetingen 44 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Ad van Riel - Zonder titel (21/4) kopen? Bied vanaf 75!
Ad van Riel (1959) Nederlands Zonder titel (21/4)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Toon Wegner - Zonnebloem. kopen? Bied vanaf 39!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands Zonnebloem.
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 39
Aimee Crince le Roy - Nieuwjaarskaart. Figuren. kopen? Bied vanaf 39!
Aimee Crince le Roy (1928-2008) Nederlands Nieuwjaarskaart. Figuren.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Ad van Riel - Landscape (27) kopen? Bied vanaf 125!
Ad van Riel (1959) Nederlands Landscape (27)
Afmetingen 38 x 43.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Kees Andrea - Litho: Fluitspeelsters en dansers kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: Fluitspeelsters en dansers
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 39
Kees Andrea - Litho: Harlekijnen met vliegers en hond kopen? Bied vanaf 39!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 39
Kees Andrea - litho: de baadsters I kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands litho: de baadsters I
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 39
Kees Andrea - Litho: Bok en Haan kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: Bok en Haan
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 39
Johan van den Berg - Aan zee, acrylverf op paneel (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 75!
Johan van den Berg (1939) Nederlands Aan zee, acrylverf op paneel (netjes ingelijst)
Techniek Acryl
Afmetingen 31 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 75
Sees Vlag - 's-Gravenhage - koninklijke schouwburg kopen? Bied vanaf 90!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands 's-Gravenhage - koninklijke schouwburg
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Johan van den Berg - Heimwee Sterft Niet e.a. kopen? Bied vanaf 250!
Johan van den Berg (1939) Nederlands Heimwee Sterft Niet e.a.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Jaap Vegter - De geest van het Grote Huis kopen? Bied vanaf 900!
Jaap Vegter (1932-2003) Nederlands De geest van het Grote Huis
Afmetingen 58 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Ap Sok - Linosnede, Jager met hond. kopen? Bied vanaf 35!
Ap Sok (1917-2004) Nederlands Linosnede, Jager met hond.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 45.5 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht) kopen? Bied vanaf 60!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands Moutstraat (Utrecht)
Techniek Litho
Afmetingen 41 x 49 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 60