5. Haagse Kunstkring

Haagse Kunstkring

Opgericht in 1891

Haagse Kunstkring

De Haagse Kunstkring (Voorheen Haagsche Kunstkring) is een vereniging van kunstenaars en kunstliefhebbers. Van oudsher is zij een broedplaats en een podium voor vernieuwing en experiment, een productiehuis dat stimuleert, organiseert en ruimte biedt. De doelstelling bij oprichting was dan ook aansluiting te bevorderen tussen schilders en de beoefenaars van 'fraaie letteren, toonkunst en kunstnijverheid'. Het werk van kunstenaars die lid willen worden van de Haagsche Kunstkring wordt getoetst op kwaliteit en professionaliteit. Kunstvormen zijn vrij en gaan regelmatig over de grenzen van de ‘eigen’ discipline heen. Vele leden van de Nieuwe Haagse School zijn aangesloten bij de Haagsche Kunstkring.

Marius Bauer - 10x litho - Carel ende Elegast, gemonogrameerd kopen? Bied vanaf 175!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands 10x litho - Carel ende Elegast, gemonogrameerd
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Jan Voets - Tafel II kopen? Bied vanaf 21!
Jan Voets (1945) Nederlands Tafel II
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Sees Vlag - Geuldal kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Geuldal
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Pol Dom - Brouwersgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 69!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands Brouwersgracht Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Sees Vlag - Dierentuin 's-Gravenhage kopen? Bied vanaf 95!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Dierentuin 's-Gravenhage
Afmetingen 50 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Afmetingen 69 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Afmetingen 92.5 x 68.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Kees van Bohemen - Proefdruk: 3 figuren kopen? Bied vanaf 70!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Proefdruk: 3 figuren
Techniek Litho
Afmetingen 86 x 61 cm (h x b)
€ 70
Jan Poortenaar - Ets: kasteel - 1945 kopen? Bied vanaf 49!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Ets: kasteel - 1945
Techniek Ets
Afmetingen 9.5 x 16.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 49
Reinout Zikel - Tunnel kopen? Bied vanaf 125!
Reinout Zikel (1969) Nederlands Tunnel
Techniek Aquarel
Afmetingen 15 x 20 cm (h x b)
€ 125
Reinout Zikel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 125!
Reinout Zikel (1969) Nederlands Zonder titel
Techniek Aquarel
Afmetingen 20 x 15 cm (h x b)
€ 125
Arnold Smith - Gracht te Den Haag kopen? Bied vanaf 599!
Arnold Smith (1905-1995) Nederlands Gracht te Den Haag
Afmetingen 60 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Jan Pzn Franken - Lot van 5 houtsneden, krachtige afdrukken kopen? Bied vanaf 40!
Jan Pzn Franken (1896-1977) Nederlands Lot van 5 houtsneden, krachtige afdrukken
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 13 x 8 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 40
Afmetingen 83 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 189
Jan van der Vaart - Daniël Groen _Rosenthal Renaissance vaas kopen? Bied vanaf 500!
Jan van der Vaart (1931-2000) Nederlands Daniël Groen _Rosenthal Renaissance vaas
Afmetingen 30.3 x 20.6 x 14.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Kees Andrea - Litho: de baadsters I kopen? Bied vanaf 49!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: de baadsters I
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 49
Bob Busking - Foto, Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Bob Busking (1922-2010) Nederlands Foto, Zonder titel
Techniek C-Print
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Ad van Riel - Little Story (6) - Januari 6th. kopen? Bied vanaf 40!
Ad van Riel (1959) Nederlands Little Story (6) - Januari 6th.
Afmetingen 19 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Ad van Riel - Little Story (7) - Januari 7th. kopen? Bied vanaf 40!
Ad van Riel (1959) Nederlands Little Story (7) - Januari 7th.
Afmetingen 19 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Johan D. Scherft - kasteel Wijnandsrade kopen? Bied vanaf 20!
Johan D. Scherft (1891-1969) Nederlands kasteel Wijnandsrade
Techniek Ets
Afmetingen 34 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Cornelis Kloos - Laren - "De Wereld" kopen? Bied vanaf 60!
Cornelis Kloos (1895-1976) Nederlands Laren - "De Wereld"
Techniek Aquarel
Afmetingen 31 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Pol Dom - Brouwersgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 60!
Techniek Ets
Afmetingen 30.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Max Velthuijs - Kolenwasserij kopen? Bied vanaf 20!
Max Velthuijs (1923-2005) Nederlands Kolenwasserij
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 32 x 50 cm (h x b)
€ 20
Max Velthuijs - gemechaniseerde koolwinning kopen? Bied vanaf 20!
Max Velthuijs (1923-2005) Nederlands gemechaniseerde koolwinning
Afmetingen 32 x 50 cm (h x b)
€ 20
Jan van der Vaart - Kleine vaas kopen? Bied vanaf 500!
Jan van der Vaart (1931-2000) Nederlands Kleine vaas
Afmetingen 9 x 9 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Ad van Riel - Cave (1) kopen? Bied vanaf 110!
Ad van Riel (1959) Nederlands Cave (1)
Afmetingen 35 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Max Velthuijs - STAMYLAN productie (polyetheen) kopen? Bied vanaf 20!
Max Velthuijs (1923-2005) Nederlands STAMYLAN productie (polyetheen)
Afmetingen 32 x 50 cm (h x b)
€ 20
Max Velthuijs - pilot plant polyolefinenproeffabriek kopen? Bied vanaf 20!
Max Velthuijs (1923-2005) Nederlands pilot plant polyolefinenproeffabriek
Afmetingen 32 x 50 cm (h x b)
€ 20
Max Velthuijs - caprolactam intallatie kopen? Bied vanaf 20!
Max Velthuijs (1923-2005) Nederlands caprolactam intallatie
Afmetingen 32 x 50 cm (h x b)
€ 20
Willem van Leusden - Utrecht, bij Flora's hof - ets, genummerde proefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Willem van Leusden (1886-1974) Nederlands Utrecht, bij Flora's hof - ets, genummerde proefdruk
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Pol Dom - Kleintjes kopen? Bied vanaf 70!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands Kleintjes
Techniek Ets
Afmetingen 31.5 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Jan Schoonhoven - Zeefdruk - Gesigneerd - 65x50 cm - 1989 kopen? Bied vanaf 690!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk - Gesigneerd - 65x50 cm - 1989
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 690
Ad van Riel - Little Story (10) - Januari 10th. kopen? Bied vanaf 85!
Ad van Riel (1959) Nederlands Little Story (10) - Januari 10th.
Afmetingen 25 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Johan D. Scherft - Kerk aan de Elandstraat, Den Haag kopen? Bied vanaf 49!
Johan D. Scherft (1891-1969) Nederlands Kerk aan de Elandstraat, Den Haag
Techniek Ets
Afmetingen 71 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Simon Moulijn - BOMEN NAAST DE RIVIER / ZW-W LITHO / 22x29cm / 1906 / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 20!
Simon Moulijn (1866-1948) Nederlands BOMEN NAAST DE RIVIER / ZW-W LITHO / 22x29cm / 1906 / PASSE-PARTOUT
Techniek Gravure
Afmetingen 14 x 20 cm (h x b)
€ 20
Afmetingen 99 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Jan Voets - Tafel IV kopen? Bied vanaf 21!
Jan Voets (1945) Nederlands Tafel IV
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Direct kopen
Auke de Vries - Bedoeinen kopen? Bied vanaf 60!
Auke de Vries (1937) Nederlands Bedoeinen
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Jan Voets - Tafel I kopen? Bied vanaf 21!
Jan Voets (1945) Nederlands Tafel I
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Direct kopen
Marius Bauer - ets - Huizen in Stanboel nr. 76 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands ets - Huizen in Stanboel nr. 76 - gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Piet Zwart - Statistische tabellen en letters. kopen? Bied vanaf 599!
Piet Zwart (1885-1977) Nederlands Statistische tabellen en letters.
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Direct kopen
Joop Kropff - Abstracte Compositie kopen? Bied vanaf 880!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands Abstracte Compositie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 71 x 58.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 880
Direct kopen
Jan Schoonhoven - XXV ( Delft grafiek) kopen? Bied vanaf 775!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands XXV ( Delft grafiek)
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 775
Direct kopen