5. Haagse Kunstkring

Haagse Kunstkring

Opgericht in 1891

Haagse Kunstkring

De Haagse Kunstkring (Voorheen Haagsche Kunstkring) is een vereniging van kunstenaars en kunstliefhebbers. Van oudsher is zij een broedplaats en een podium voor vernieuwing en experiment, een productiehuis dat stimuleert, organiseert en ruimte biedt. De doelstelling bij oprichting was dan ook aansluiting te bevorderen tussen schilders en de beoefenaars van 'fraaie letteren, toonkunst en kunstnijverheid'. Het werk van kunstenaars die lid willen worden van de Haagsche Kunstkring wordt getoetst op kwaliteit en professionaliteit. Kunstvormen zijn vrij en gaan regelmatig over de grenzen van de ‘eigen’ discipline heen. Vele leden van de Nieuwe Haagse School zijn aangesloten bij de Haagsche Kunstkring.

Er worden 146 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Laatste
kans
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/alugrafie - 39/70 - "Ashkalon" kopen? Bied vanaf 55!
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/alugrafie - 39/70 - "Ashkalon"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/steendruk - 19/50 - "Dode zee bij Masada" kopen? Bied vanaf 55!
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/steendruk - 19/50 - "Dode zee bij Masada"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Gerard Marchee - abstracte aquarel kopen? Bied vanaf 32!
Gerard Marchee - abstracte aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorjozeph

TechniekAquarel
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Pieter de Josselin de Jong - Portret Jacob Maris kopen? Bied vanaf 100!
Pieter de Josselin de Jong - Portret Jacob Maris

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorciscus_9com

TechniekDroge Naald
Afmetingen20 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad van Riel - Blossom kopen? Bied vanaf 200!
Ad van Riel - Blossom

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal2015
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Ad van Riel - Goldie kopen? Bied vanaf 200!
Ad van Riel - Goldie

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal2014
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad van Riel - The Human Nature (25) kopen? Bied vanaf 40!
Ad van Riel - The Human Nature (25)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal1998
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Jan Schoonhoven - Zonder titel

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal1995
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Bitter - De parkieten kopen? Bied vanaf 180!
Theo Bitter - De parkieten

Tekening / Aquarel

Geplaatst dooratelierm

Jaartal1983
TechniekGouache
Afmetingen57 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter de Josselin de Jong - Antieke Schoolplaat 'Rebekka ontmoet Isaak' - Litho Lankhout kopen? Bied vanaf 1!
Pieter de Josselin de Jong - Antieke Schoolplaat 'Rebekka ontmoet Isaak' - Litho Lankhout

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorVintage

Jaartal1900
TechniekLitho
Afmetingen67 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees van Bohemen - Zeefdruk, vrouwfiguur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Kees van Bohemen - Zeefdruk, vrouwfiguur - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1978
Afmetingen79 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marijke de Wit - Kamer Joegoslavië, Ets in rood passe-partout kopen? Bied vanaf 22!
Marijke de Wit - Kamer Joegoslavië, Ets in rood passe-partout

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doord_Hondecoeter

TechniekEts
Afmetingen40.5 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Bé Massie - en anderen - Lot van 9 grote werken op papier en paneel kopen? Bied vanaf 1!
Bé Massie - en anderen - Lot van 9 grote werken op papier en paneel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Afmetingen79 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees van Bohemen - VROUWENFIGUUR / KLEURZEEFDRUK / 90x70cm / SIG / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 195!
Kees van Bohemen - VROUWENFIGUUR / KLEURZEEFDRUK / 90x70cm / SIG / PASSE-PARTOUT

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen68 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Willem van Leusden - KATHEDRAAL VAN REIMS / ZW-W ETS / 58x76cm / SIG / 1913 kopen? Bied vanaf 20!
Willem van Leusden - KATHEDRAAL VAN REIMS / ZW-W ETS / 58x76cm / SIG / 1913

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1913
TechniekEts
Afmetingen58 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ilona Kósa - Zeefdruk op hardboard en plexiglas - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Ilona Kósa - Zeefdruk op hardboard en plexiglas - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1984
Afmetingen57.5 cm x 77.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fred van de Walle - Ingelijste zeefdruk, Carrefour kopen? Bied vanaf 30!
Fred van de Walle - Ingelijste zeefdruk, Carrefour

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doord_Hondecoeter

Jaartal1991
Afmetingen64 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Johan D. Scherft - Mauritskade, den Haag kopen? Bied vanaf 45!
Johan D. Scherft - Mauritskade, den Haag

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekEts
Afmetingen14 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Johan D. Scherft - Strandstoelen kopen? Bied vanaf 35!
Johan D. Scherft - Strandstoelen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekEts
Afmetingen23 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Verhoog - De paardenrace kopen? Bied vanaf 30!
Aat Verhoog - De paardenrace

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fred van de Walle - Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!
Fred van de Walle - Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1983
TechniekAcryl
Afmetingen151 cm x 151 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johan D. Scherft - Novembermorgen, Oud Delft - ets kopen? Bied vanaf 40!
Johan D. Scherft - Novembermorgen, Oud Delft - ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1922
TechniekEts
Afmetingen28 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willy Boers - Stadsgezicht Parijs kopen? Bied vanaf 50!
Willy Boers - Stadsgezicht Parijs

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorOostWest

Jaartal1933
TechniekHoutskool
Afmetingen43 cm x 34 cm (h x b)
IngelijstIngelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorOostWest

Jaartal1933
TechniekHoutskool
IngelijstIngelijst
Sybille Krosch - Vogels kopen? Bied vanaf 900!
Sybille Krosch - Vogels

Beeld / Object

Geplaatst doorliesko

TechniekBrons
Afmetingen32 cm x 43 cm x 21.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Sybille Krosch - De massage kopen? Bied vanaf 850!
Sybille Krosch - De massage

Beeld / Object

Geplaatst doorliesko

TechniekBrons
Afmetingen29.5 cm x 32.5 cm x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Frits Stapel - Portret jongeman kopen? Bied vanaf 500!
Frits Stapel - Portret jongeman

Beeld / Object

Geplaatst doorliesko

Jaartal1985
TechniekBrons
Afmetingen37.5 cm x 13 cm x 13 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Auke de Vries - Verzinkte plaat kopen? Bied vanaf 375!
Auke de Vries - Verzinkte plaat

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekIJzer
Afmetingen8 cm x 4.2 cm x 2 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd

Sees Vlag - Ingelijste potlood tekening: "Gezicht op den Haag" - 2013 kopen? Bied vanaf 199!
Sees Vlag - Ingelijste potlood tekening: "Gezicht op den Haag" - 2013

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2013
TechniekPotlood
Afmetingen54 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan van Heel - Gouache 1985 kopen? Bied vanaf 450!
Jan van Heel - Gouache 1985

Geplaatst doorardworks

Jaartal1985
TechniekGouache
Afmetingen87 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Catharina Goeting - Poemes de Jeanette Besancon Flot kopen? Bied vanaf 750!
Catharina Goeting - Poemes de Jeanette Besancon Flot

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstmakelaar

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sees Vlag - Zeefdruk: Spoorbrug bij Schipluiden - 1978 kopen? Bied vanaf 99!
Sees Vlag - Zeefdruk: Spoorbrug bij Schipluiden - 1978

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1978
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marijke Verhoef - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Marijke Verhoef - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
Afmetingen57 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marijke Verhoef - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1995
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marius Bauer - Ets: een vrouw op een ezel (mooi passe-partout om werk!) kopen? Bied vanaf 99!
Marius Bauer - Ets: een vrouw op een ezel (mooi passe-partout om werk!)

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen13.5 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Poortenaar - Offerende vrouw bij Balinese tempelpoort, ets kopen? Bied vanaf 50!
Jan Poortenaar - Offerende vrouw bij Balinese tempelpoort, ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts
Afmetingen24 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Poortenaar - Boerderij in de sneeuw, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Jan Poortenaar - Boerderij in de sneeuw, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen20 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marius Bauer - ets: turkse vrouwen (mooi passe-partout om werk, kan direct worden ingelijst!) kopen? Bied vanaf 99!
Marius Bauer - ets: turkse vrouwen (mooi passe-partout om werk, kan direct worden ingelijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen7 cm x 7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Marius Bauer - ets: een koopman (mooi passe-partout om werk, kan direct worden ingelijst!) kopen? Bied vanaf 99!
Marius Bauer - ets: een koopman (mooi passe-partout om werk, kan direct worden ingelijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen6 cm x 7.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Sees Vlag - Haastrecht Concordia kopen? Bied vanaf 45!
Sees Vlag - Haastrecht Concordia

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1983
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marijke de Wit - kavel van drie etsen kopen? Bied vanaf 75!
Marijke de Wit - kavel van drie etsen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1980
TechniekDroge Naald
Afmetingen51 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1995
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Poortenaar - Boerderij in de sneeuw - ets met aquatint - ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jan Poortenaar - Boerderij in de sneeuw - ets met aquatint - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1933
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen36 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
George Lampe - Onderwater 1961 kopen? Bied vanaf 750!
George Lampe - Onderwater 1961

Geplaatst doorVollekunst

Jaartal1961
Afmetingen103 cm x 133 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans Vollmer - Place Maubert Paris kopen? Bied vanaf 45!
Frans Vollmer - Place Maubert Paris

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekDroge Naald
Afmetingen25 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Auke de Vries - hand gesigneerde grafiek, limited edition [33/55], grote maat kopen? Bied vanaf 50!
Auke de Vries - hand gesigneerde grafiek, limited edition [33/55], grote maat

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfijnweekend

Jaartal2008
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst