5. Haagse Kunstkring

Haagse Kunstkring

Opgericht in 1891

Haagse Kunstkring

De Haagse Kunstkring (Voorheen Haagsche Kunstkring) is een vereniging van kunstenaars en kunstliefhebbers. Van oudsher is zij een broedplaats en een podium voor vernieuwing en experiment, een productiehuis dat stimuleert, organiseert en ruimte biedt. De doelstelling bij oprichting was dan ook aansluiting te bevorderen tussen schilders en de beoefenaars van 'fraaie letteren, toonkunst en kunstnijverheid'. Het werk van kunstenaars die lid willen worden van de Haagsche Kunstkring wordt getoetst op kwaliteit en professionaliteit. Kunstvormen zijn vrij en gaan regelmatig over de grenzen van de ‘eigen’ discipline heen. Vele leden van de Nieuwe Haagse School zijn aangesloten bij de Haagsche Kunstkring.

Marius Bauer - Een Egyptische waterdrager, 20/100 ets kopen? Bied vanaf 225!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Een Egyptische waterdrager, 20/100 ets
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Ad van Riel - Wespenkop kopen? Bied vanaf 45!
Ad van Riel (1959) Nederlands Wespenkop
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 42.5 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Jan Poortenaar - Edinburgh Castle - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Edinburgh Castle - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 35
Ad van Riel - Paprika's kopen? Bied vanaf 45!
Ad van Riel (1959) Nederlands Paprika's
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Jan Poortenaar - Roman Catholic Cathedral London - Ets kopen? Bied vanaf 47!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Roman Catholic Cathedral London - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 47
Ad van Riel - Zonder titel (21/4) kopen? Bied vanaf 75!
Ad van Riel (1959) Nederlands Zonder titel (21/4)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie A kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie A
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie H kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie H
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: formatie - 1987
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie C kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie C
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Marius Bauer - Een Koperslager te Stamboel kopen? Bied vanaf 150!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Een Koperslager te Stamboel
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Marius Bauer - Toegangspoort van een paleis in Delhi, ets 1899 kopen? Bied vanaf 150!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Toegangspoort van een paleis in Delhi, ets 1899
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Marius Bauer - **Unieke eenmalige lage prijs!!** Een Egyptische waterdrager, ets kopen? Bied vanaf 75!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands **Unieke eenmalige lage prijs!!** Een Egyptische waterdrager, ets
Techniek Ets
Afmetingen 19 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Kees van Bohemen - Litho: Els kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho: Els
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Marius Bauer - Ingelijste ets: In Stamboel - 1890 kopen? Bied vanaf 375!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Ingelijste ets: In Stamboel - 1890
Techniek Ets
Afmetingen 75 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Kees Andrea - Litho: Baadsters kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: Baadsters
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 39
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
€ 39
Kees Andrea - Litho: Fluitspeelsters en dansers kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: Fluitspeelsters en dansers
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 63 cm (h x b)
€ 39
Kees Andrea - Litho: Harlekijnen met vliegers en hond kopen? Bied vanaf 39!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 39
Kees Andrea - Litho: Bok en Haan kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: Bok en Haan
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 39
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk: Doortje - 1978 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Doortje - 1978 (nette lijst!)
Afmetingen 77 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Marius Bauer - Een bestraffing, Ets, 5/100 gesigneerd kopen? Bied vanaf 200!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Een bestraffing, Ets, 5/100 gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Kees van Bohemen - Madam kopen? Bied vanaf 300!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Madam
Techniek Gouache
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Sees Vlag - Bomen L'íle-Grande kopen? Bied vanaf 55!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Bomen L'íle-Grande
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 55
1 bieding
Aimee Crince le Roy - roken kopen? Bied vanaf 30!
Aimee Crince le Roy (1928-2008) Nederlands roken
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Aart van den IJssel - Messing, Bladersprinkhaan (inclusief boek!) kopen? Bied vanaf 250!
Aart van den IJssel (1922-1983) Nederlands Messing, Bladersprinkhaan (inclusief boek!)
Techniek Overig
Afmetingen 12 x 17 x 7 cm (h x b x d)
Huidig bod
€ 370
4 biedingen
Toon Wegner - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Willem van Leusden - Franse Kathedraal - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Willem van Leusden (1886-1974) Nederlands Franse Kathedraal - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Sees Vlag - Zeefdruk, 1905 Koningin Emma school - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, 1905 Koningin Emma school - Ingelijst
Afmetingen 66 x 80.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 95
7 biedingen
Sees Vlag - Zeefdruk, Sri Lanka - Polonnaruva - Atadage - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, Sri Lanka - Polonnaruva - Atadage - Ingelijst
Afmetingen 65.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Sees Vlag - Tafel met schelp kopen? Bied vanaf 90!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Tafel met schelp
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Sees Vlag - Zeefdruk, Den Haag - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, Den Haag - Ingelijst
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Jan van Heel - Clown kopen? Bied vanaf 850!
Jan van Heel (1898-1990) Nederlands Clown
Afmetingen 62 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Haye Smith - gemengde techniek op board- 2008 kopen? Bied vanaf 599!
Haye Smith (1935-2017) Nederlands gemengde techniek op board- 2008
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 93 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Jan Poortenaar - Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen kopen? Bied vanaf 46!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen
Techniek Ets
Afmetingen 14.5 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 46
Aat Verhoog - Ets, Ruiter te paard - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Ets, Ruiter te paard - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 80.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Kees van Bohemen - Zwaan kopen? Bied vanaf 300!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Zwaan
Afmetingen 70 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Jan Goeting - z.t. | muziekles - [AFGEPRIJSD] kopen? Bied vanaf 30!
Jan Goeting (1918-1984) Nederlands z.t. | muziekles - [AFGEPRIJSD]
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 26 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Johan van den Berg - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Johan van den Berg (1939) Nederlands zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 31 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Johan van den Berg - Hommage aan Kees van Bohemen e.a. kopen? Bied vanaf 175!
Johan van den Berg (1939) Nederlands Hommage aan Kees van Bohemen e.a.
Techniek Acryl
Afmetingen 21 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Johan van den Berg - Grijze dag aan zee no. I e.a. kopen? Bied vanaf 175!
Johan van den Berg (1939) Nederlands Grijze dag aan zee no. I e.a.
Techniek Acryl
Afmetingen 21 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Jan Poortenaar - De Rode Hoed Amsterdam kopen? Bied vanaf 49!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands De Rode Hoed Amsterdam
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 49.3 x 42.3 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Sees Vlag - Geuldal kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Geuldal
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Sees Vlag - Duinen kopen? Bied vanaf 70!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Duinen
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Johan van den Berg - WEIDS LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 119!
Johan van den Berg (1939) Nederlands WEIDS LANDSCHAP
Techniek Acryl
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 119