5. Haagse Kunstkring

Haagse Kunstkring

Opgericht in 1891

Haagse Kunstkring

De Haagse Kunstkring (Voorheen Haagsche Kunstkring) is een vereniging van kunstenaars en kunstliefhebbers. Van oudsher is zij een broedplaats en een podium voor vernieuwing en experiment, een productiehuis dat stimuleert, organiseert en ruimte biedt. De doelstelling bij oprichting was dan ook aansluiting te bevorderen tussen schilders en de beoefenaars van 'fraaie letteren, toonkunst en kunstnijverheid'. Het werk van kunstenaars die lid willen worden van de Haagsche Kunstkring wordt getoetst op kwaliteit en professionaliteit. Kunstvormen zijn vrij en gaan regelmatig over de grenzen van de ‘eigen’ discipline heen. Vele leden van de Nieuwe Haagse School zijn aangesloten bij de Haagsche Kunstkring.

Piet Zwart - Statistische tabellen en letters. kopen? Bied vanaf 599!
Piet Zwart (1885-1977) Nederlands Statistische tabellen en letters.
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Direct kopen
Jan Schoonhoven - XXV ( Delft grafiek) kopen? Bied vanaf 775!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands XXV ( Delft grafiek)
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 775
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Formatie met lijst! kopen? Bied vanaf 345!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Formatie met lijst!
Afmetingen 73 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Afmetingen 77 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Afmetingen 94.5 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Afmetingen 90.5 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Reinout Zikel - Kaars Uitblazen kopen? Bied vanaf 125!
Reinout Zikel (1969) Nederlands Kaars Uitblazen
Techniek Aquarel
Afmetingen 20 x 15 cm (h x b)
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 125
Direct kopen
Reinout Zikel - Red Light District I kopen? Bied vanaf 125!
Reinout Zikel (1969) Nederlands Red Light District I
Techniek Aquarel
Afmetingen 23 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Aat Verhoog - Gezellig op 't bankje kopen? Bied vanaf 100!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Gezellig op 't bankje
Afmetingen 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jenny Fleur - compositie in geel kopen? Bied vanaf 55!
Jenny Fleur (1930-2012) Nederlands compositie in geel
Afmetingen 76 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Jan Voets - portretten als tafel IV kopen? Bied vanaf 35!
Jan Voets (1945) Nederlands portretten als tafel IV
Afmetingen 38 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Kees van Bohemen - zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands zonder titel
Afmetingen 73 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Guy van Hardenbroek - dekselpot kopen? Bied vanaf 50!
Guy van Hardenbroek (1928-1986) Nederlands dekselpot
Afmetingen 22 x 13.5 x 13.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Joop Kropff - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands zonder titel
Afmetingen 60 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Kees Admiraal - gemengde techniek op papier - 'Abstracte portretstudie II' - 1998 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 20!
Kees Admiraal (1955) Nederlands gemengde techniek op papier - 'Abstracte portretstudie II' - 1998 (UNIEK WERK)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 34 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Kees Admiraal - gemengde techniek op papier - 'Abstracte portretstudie III' - 1998 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 20!
Kees Admiraal (1955) Nederlands gemengde techniek op papier - 'Abstracte portretstudie III' - 1998 (UNIEK WERK)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 34 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 51
Direct kopen
Kees Andrea - Litho: Fluitspeelsters en dansers - 1947 kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Kees Andrea - Litho: Harlekijnen met vliegers en hond kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 49
Direct kopen
Jan Voets - Tafel III. kopen? Bied vanaf 30!
Jan Voets (1945) Nederlands Tafel III.
Afmetingen 38 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Kees Andrea - Litho: Bok en Haan - 1947 kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Reinout Zikel - Red Light District II kopen? Bied vanaf 125!
Reinout Zikel (1969) Nederlands Red Light District II
Techniek Aquarel
Afmetingen 23 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Aat Verhoog - Litho: zonder titel kopen? Bied vanaf 29!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Litho: zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Jan Pzn Franken - woonwagens kopen? Bied vanaf 40!
Jan Pzn Franken (1896-1977) Nederlands woonwagens
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Ap Sok - Olijven kopen? Bied vanaf 40!
Ap Sok (1917-2004) Nederlands Olijven
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Sees Vlag - 's Gravenhage Kerkplein. kopen? Bied vanaf 50!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands 's Gravenhage Kerkplein.
Techniek Droge Naald
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Theo van Hoytema - Ingelijste kleurlithografie “Vechtende Hanen” uit de kalender 1907 kopen? Bied vanaf 40!
Theo van Hoytema (1863-1917) Nederlands Ingelijste kleurlithografie “Vechtende Hanen” uit de kalender 1907
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 35 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Aat Verhoog - Aat Verhoog kopen? Bied vanaf 60!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Aat Verhoog
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Sees Vlag - Provinciehuis Zuid Holland. Prachtig gedetailleerd en groot! kopen? Bied vanaf 50!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Provinciehuis Zuid Holland. Prachtig gedetailleerd en groot!
Afmetingen 64 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Sees Vlag - "Park" kopen? Bied vanaf 65!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands "Park"
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Sees Vlag - Geuldal kopen? Bied vanaf 65!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Geuldal
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Sees Vlag - Zienagoog 2 kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zienagoog 2
Afmetingen 40 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Michaël Joseph Stuber - Boerderij kopen? Bied vanaf 75!
Michaël Joseph Stuber (1872-1954) Nederlands Boerderij
Afmetingen 39.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Kees van Bohemen - Stilleven, zeefdruk kopen? Bied vanaf 175!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Stilleven, zeefdruk
Afmetingen 76 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Jan van der Vaart - Orignele Vaas kopen? Bied vanaf 500!
Jan van der Vaart (1931-2000) Nederlands Orignele Vaas
Afmetingen 34 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Jan Voets - portretten als tafel V kopen? Bied vanaf 35!
Jan Voets (1945) Nederlands portretten als tafel V
Afmetingen 38 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Pol Dom - portret van een man kopen? Bied vanaf 30!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands portret van een man
Techniek Houtskool
Afmetingen 57 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Jan Voets - portretten als tafel II kopen? Bied vanaf 35!
Jan Voets (1945) Nederlands portretten als tafel II
Afmetingen 38 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Ben Viegers - Schepen voor de kust bij Concarneau kopen? Bied vanaf 3600!
Ben Viegers (1886-1947) Nederlands Schepen voor de kust bij Concarneau
Afmetingen 60 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.600
Direct kopen
Afmetingen 89 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Joop Kropff - Stads gezicht Den Haag kopen? Bied vanaf 30!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands Stads gezicht Den Haag
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Herman Bieling - Boerderijtjes met hooiklamp en kippen54/70 cm met lijst69/86cm, kopen? Bied vanaf 750!
Herman Bieling (1887-1964) Nederlands Boerderijtjes met hooiklamp en kippen54/70 cm met lijst69/86cm,
Afmetingen 69 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Willem Hussem - Compositie met zwart en rode blokjes kopen? Bied vanaf 225!
Willem Hussem (1900-1974) Nederlands Compositie met zwart en rode blokjes
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Willem Hussem - Compositie met gekruiste lijnen in groen op blauw kopen? Bied vanaf 225!
Willem Hussem (1900-1974) Nederlands Compositie met gekruiste lijnen in groen op blauw
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie C kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie C
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Structureel abstract - uit "Formatie" kopen? Bied vanaf 239!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Structureel abstract - uit "Formatie"
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 239
Direct kopen
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen