Jos van den Berg - Twee havengezichten in Veere - Gemengde techniek
Omschrijving
Jos van den Berg (1905-1978)
Type kunstwerk
Tekening / Aquarel
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Gemengde Techniek
Drager
Papier
Stijl
Realistisch
Onderwerp
Havengezicht
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
18 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd
Ongesigneerd
Twee gemengde technieken door Jos van den Berg Voorstellingen van havengezichten in Veere Beiden losbladig, beeldmaten 18x25 (bovenste) en 19x24 (onderste) Niet gesigneerd Authenticiteit volledig gegarandeerd
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00