5. Jeroen Hermkens

Jeroen Hermkens (1960)

9 aangeboden items / 128 verkochte items

FA. (110 x Favoriet)

Jeroen HERMKENS (Sint Anthonis 1960)

Graficus, Schilder

Jeroen Hermkens is een belangrijke hedendaagse Nederlandse kunstenaar die werkt vanuit Utrecht, waar hij ook woont. Zijn werk kenmerkt zich door moderne stadsbeelden, waarbij de mens is weggelaten . Jeroen Hermkens werkt expressief en creëert zijn eigen werkelijkheid

Jeroen Hermkens volgde zijn opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten te Utrecht en Atelier lithografique Champfleury te Parijs.

In 1996 ontvang hij de Nederlandse Grafiekprijs en in 2006 werd hij verkozen tot Kunstenaar van het Jaar. Tevens werd in 2000 een documentaire over hem wereldwijd op CNN uitgezonden.

Het werk van Jeroen Hermkens bevindt zich in vele museale, bedrijfs- en particuliere collecties.

9 aangeboden items van deze kunstenaar

Jeroen Hermkens - Venetië kopen? Bied vanaf 150!

Jeroen Hermkens - Venetië

Geplaatst doorArt_Rebel

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen93 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jeroen Hermkens - Sur Loup kopen? Bied vanaf 50!

Jeroen Hermkens - Sur Loup

Geplaatst doorajvanes

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jeroen Hermkens - San Gimignano kopen? Bied vanaf 400!

Jeroen Hermkens - San Gimignano

Geplaatst doorArt_Rebel

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen152 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jeroen Hermkens - Arnhem kopen? Bied vanaf 250!

Jeroen Hermkens - Arnhem

Geplaatst doorArt_Rebel

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen52 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
Jeroen Hermkens - Anova kopen? Bied vanaf 65!

Jeroen Hermkens - Anova

Geplaatst doorEdwin80

Jaartal2001
TechniekLitho
Afmetingen68 cm x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jeroen Hermkens - PARIS kopen? Bied vanaf 225!

Jeroen Hermkens - PARIS

Geplaatst doorSummerArt

Jaartal1990
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jeroen Hermkens - litho Jemen, Shibam III (ingelijst en ZEER GROOT) kopen? Bied vanaf 250!

Jeroen Hermkens - litho Jemen, Shibam III (ingelijst en ZEER GROOT)

Geplaatst doornebbiolo

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen147 cm x 121 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jeroen Hermkens - Litho, Paris - Ingelijst (Zeer groot en zwaar) kopen? Bied vanaf 80!

Jeroen Hermkens - Litho, Paris - Ingelijst (Zeer groot en zwaar)

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen152.5 cm x 127.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jeroen Hermkens - Litho, Monastiraki Athene - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Jeroen Hermkens - Litho, Monastiraki Athene - Ingelijst

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen73 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst