5. Natuurlijk Ned. figuratieve kunst

Natuurlijk Ned. figuratieve kunst

Opgericht in 1970 - opgeheven in 2010

Natuurlijk: Nederlandse figuratieve kunst 1970-2010

Sinds 1974 verzamelt ING kunst, wat geresulteerd heeft in de ING Collectie, een van de grootste bedrijfscollecties in Nederland. De focus bij het verzamelbeleid ligt op hedendaagse Nederlandse figuratieve kunst. Na ruim 35 verzamelen besloot ING Collectie in 2010 om 267, van 51 kunstenaars, te doneren aan het Drents Museum in Assen. Het doel van deze donatie was om een deel van collectie permanent aan het publiek te kunnen tonen. Daarom zullen de permanent bij het Drents Museum ondergebrachte werken in wisselende samenstelling in het museum te zien zijn. De gedoneerde werken vormen een representatieve dwarsdoorsnede van de ING Collectie. Zodoende moet de bezoeker van het museum een beeld kunnen krijgen van de inhoud van de ING Collectie.

Techniek Litho
Afmetingen 28 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 150
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Jeroen Hermkens - Tien steden. 10 litho's in luxe box kopen? Bied vanaf 300!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Tien steden. 10 litho's in luxe box
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Jeroen Hermkens - Litho: Tien steden, Leningrad - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Litho: Tien steden, Leningrad - 1988
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Litho: Labyrinth - 1975
Techniek Litho
Afmetingen 75.5 x 105.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Henk Helmantel - Appels kopen? Bied vanaf 70!
Henk Helmantel (1945) Nederlands Appels
Techniek Giclée
Afmetingen 28 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 70
Anneke van Brussel - 1 hardcover, gesigneerd en genummerd & 1 gids & extra kopen? Bied vanaf 50!
Anneke van Brussel (1949) Nederlands 1 hardcover, gesigneerd en genummerd & 1 gids & extra
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 17.5 cm (h x b)
€ 50
Pat Andrea - UNICA - aquarel - Julie - ingelijst - ophalen - 25815 kopen? Bied vanaf 650!
Pat Andrea (1942) Nederlands UNICA - aquarel - Julie - ingelijst - ophalen - 25815
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Hans Deuss - Op het scherp v/d snede kopen? Bied vanaf 900!
Hans Deuss (1948) Nederlands Op het scherp v/d snede
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Gerti Bierenbroodspot - Icarus kopen? Bied vanaf 30!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Icarus
Techniek Ets
Afmetingen 78 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Hester Schroor - Libelle kopen? Bied vanaf 285!
Hester Schroor (1960) Nederlands Libelle
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 36 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 285
Kenne Gregoire - L'Autumno kopen? Bied vanaf 35!
Kenne Gregoire (1951) Nederlands L'Autumno
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 76.5 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - Litho: Oplontis - 1987 kopen? Bied vanaf 75!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Litho: Oplontis - 1987
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Aat Verhoog - Gezellig op 't bankje kopen? Bied vanaf 100!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Gezellig op 't bankje
Afmetingen 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - Mooi ingelijste zeefdruk , Venice – Lijst, 130 x 119 cm kopen? Bied vanaf 250!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Mooi ingelijste zeefdruk , Venice – Lijst, 130 x 119 cm
Afmetingen 130 x 119 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Pat Andrea - Zeer groot kleuren litho "Schetsboek nr. 2" zeer kleine oplage (15) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - handgesigneerde zeefdruk | 'Eenhoorn' kopen? Bied vanaf 60!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Eenhoorn'
Afmetingen 47 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Jeroen Hermkens - handgesigneerd litho | 'Piazza San Marco - Venetië' | 2004 kopen? Bied vanaf 120!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands handgesigneerd litho | 'Piazza San Marco - Venetië' | 2004
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 120
Direct kopen
Hans Deuss - Het Koesteren / De oude schilder kopen? Bied vanaf 850!
Hans Deuss (1948) Nederlands Het Koesteren / De oude schilder
Afmetingen 65.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Aat Verhoog - Litho: zonder titel kopen? Bied vanaf 29!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Litho: zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - Grote kleuren Ets "Labyrinth"- 1970 - beperkte oplage (100) kopen? Bied vanaf 36!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Grote kleuren Ets "Labyrinth"- 1970 - beperkte oplage (100)
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 36
Direct kopen
Techniek Hardcover
Afmetingen 28.5 x 28.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 56 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 85!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Zonder titel maar met lijst!
Afmetingen 56 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Pat Andrea - Gemengde druktechniek op papier | 'Kamer' | 1994 kopen? Bied vanaf 200!
Pat Andrea (1942) Nederlands Gemengde druktechniek op papier | 'Kamer' | 1994
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Vincent van Ojen - Huis in het bos kopen? Bied vanaf 40!
Vincent van Ojen (1960) Nederlands Huis in het bos
Techniek Softcover
Afmetingen 20 x 21 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Aat Verhoog - Aat Verhoog kopen? Bied vanaf 60!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Aat Verhoog
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - 3 catalogi, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands 3 catalogi, 1x gesigneerd
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Qiangli Liang - Set tekeningen+boek: Stap & 2 Vrouwen incl gesigneerd boekwerk kopen? Bied vanaf 1200!
Qiangli Liang (1964) Nederlands Chinees Set tekeningen+boek: Stap & 2 Vrouwen incl gesigneerd boekwerk
Techniek Houtskool
Afmetingen 75 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Direct kopen
Vincent van Ojen - Berglandschap met rivier kopen? Bied vanaf 380!
Vincent van Ojen (1960) Nederlands Berglandschap met rivier
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 104 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 380
Direct kopen
Jeroen Hermkens - Mons (Var) kopen? Bied vanaf 22!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Mons (Var)
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 22
Direct kopen
Jeroen Hermkens - Provence kopen? Bied vanaf 60!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Provence
Techniek Litho
Afmetingen 91 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Cornelis Doolaard - De zonden van de non kopen? Bied vanaf 700!
Cornelis Doolaard (1944) Nederlands De zonden van de non
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 700
Direct kopen
Henk Helmantel - 2 hardcovers & magazine Drents Museum kopen? Bied vanaf 45!
Henk Helmantel (1945) Nederlands 2 hardcovers & magazine Drents Museum
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 24 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Jeroen Hermkens - 3 boeken, 2x gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands 3 boeken, 2x gesigneerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 27 x 27 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Jeroen Hermkens - Verona 18/40 kopen? Bied vanaf 260!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Verona 18/40
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 260
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - Apographon Saqqara, litho kopen? Bied vanaf 40!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Apographon Saqqara, litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel Fantasie? kopen? Bied vanaf 65!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Zonder titel Fantasie?
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - zonder titel maar met lijst (opslag extern) kopen? Bied vanaf 125!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands zonder titel maar met lijst (opslag extern)
Afmetingen 85 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Afmetingen 71 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Vincent van Ojen - Grijze schaal met vruchten - houtsnede - kopen? Bied vanaf 75!
Vincent van Ojen (1960) Nederlands Grijze schaal met vruchten - houtsnede -
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 69 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Han Mes - Twee litho's, Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Han Mes (1936) Nederlands Twee litho's, Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Afmetingen 63 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen