5. Natuurlijk Ned. figuratieve kunst

Natuurlijk Ned. figuratieve kunst

Opgericht in 1970 - opgeheven in 2010

Natuurlijk: Nederlandse figuratieve kunst 1970-2010

Sinds 1974 verzamelt ING kunst, wat geresulteerd heeft in de ING Collectie, een van de grootste bedrijfscollecties in Nederland. De focus bij het verzamelbeleid ligt op hedendaagse Nederlandse figuratieve kunst. Na ruim 35 verzamelen besloot ING Collectie in 2010 om 267, van 51 kunstenaars, te doneren aan het Drents Museum in Assen. Het doel van deze donatie was om een deel van collectie permanent aan het publiek te kunnen tonen. Daarom zullen de permanent bij het Drents Museum ondergebrachte werken in wisselende samenstelling in het museum te zien zijn. De gedoneerde werken vormen een representatieve dwarsdoorsnede van de ING Collectie. Zodoende moet de bezoeker van het museum een beeld kunnen krijgen van de inhoud van de ING Collectie.

Er worden 55 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Gerti Bierenbroodspot - Litho: Labyrinth - 1975

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen75.5 cm x 105.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerti Bierenbroodspot - Zeefdruk, Fresco - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 80!
Gerti Bierenbroodspot - Zeefdruk, Fresco - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2004
Afmetingen107 cm x 141 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han Mes - Surrealistisch Trio & Gezelschap met vlag - Litho's kopen? Bied vanaf 45!
Han Mes - Surrealistisch Trio & Gezelschap met vlag - Litho's

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1966
TechniekLitho
Afmetingen20 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerti Bierenbroodspot - Zeefdruk: Paneel oker I kopen? Bied vanaf 99!
Gerti Bierenbroodspot - Zeefdruk: Paneel oker I

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rolf Weijburg - Deux Balades kopen? Bied vanaf 400!
Rolf Weijburg - Deux Balades

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJaap64

Jaartal1992
TechniekEts
Afmetingen57 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cornelis Doolaard - Zonder titel kopen? Bied vanaf 95!
Cornelis Doolaard - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkunstpeer

TechniekAquarel
Afmetingen24 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Vincent van Ojen - Houtsnede, Zonder titel (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Vincent van Ojen - Houtsnede, Zonder titel (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Jaartal2003
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen40.5 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerti Bierenbroodspot - Zeefdruk, Fresco - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen87 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han Mes - FIGUREN / ZW-W LITHO / 39x53cm / SIG / 1966 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!
Han Mes - FIGUREN / ZW-W LITHO / 39x53cm / SIG / 1966 / PRENT190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1966
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Han Mes - zeefdruk 'Wonderlijk gebeuren' - ingelijst in nette lijst - 21086 kopen? Bied vanaf 150!
Han Mes - zeefdruk 'Wonderlijk gebeuren' - ingelijst in nette lijst - 21086

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1996
Afmetingen78 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pat Andrea - Schetsboek Pat Andrea kopen? Bied vanaf 110!
Pat Andrea - Schetsboek Pat Andrea

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Mes - zeefdruk Circus - ingelijst in nette lijst - 21085 kopen? Bied vanaf 150!
Han Mes - zeefdruk Circus - ingelijst in nette lijst - 21085

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1996
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pat Andrea - Onbekend kopen? Bied vanaf 1750!
Pat Andrea - Onbekend

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarcart

Jaartal1993
TechniekPotlood
Afmetingen25 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jeroen Hermkens - kleurenlitho - 'Genova' - 1988 kopen? Bied vanaf 140!
Jeroen Hermkens - kleurenlitho - 'Genova' - 1988

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel kopen? Bied vanaf 135!
Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen63 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerti Bierenbroodspot - Slang kopen? Bied vanaf 65!
Gerti Bierenbroodspot - Slang

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtDumay

Afmetingen76.5 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerti Bierenbroodspot - Pompeï kopen? Bied vanaf 100!
Gerti Bierenbroodspot - Pompeï

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtDumay

Afmetingen61 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerti Bierenbroodspot - Pompeï kopen? Bied vanaf 150!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtDumay

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Verhoog - De paardenrace kopen? Bied vanaf 30!
Aat Verhoog - De paardenrace

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen74 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerti Bierenbroodspot - Paneel oker I kopen? Bied vanaf 150!
Gerti Bierenbroodspot - Paneel oker I

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtDumay

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerti Bierenbroodspot - Paneel oker II kopen? Bied vanaf 150!
Gerti Bierenbroodspot - Paneel oker II

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtDumay

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtDumay

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 225!
Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel maar met lijst!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen95 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pat Andrea - Attentie opgelet kopen? Bied vanaf 100!
Pat Andrea - Attentie opgelet

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarcart

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen25 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pat Andrea - De bal moet op de stip kopen? Bied vanaf 110!
Pat Andrea - De bal moet op de stip

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarcart

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen22 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pat Andrea - Je moet eens een brilletje kopen joh kopen? Bied vanaf 110!
Pat Andrea - Je moet eens een brilletje kopen joh

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarcart

TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Mes - stilleven (z.t.) | gemengde techniek (1982) - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Han Mes - stilleven (z.t.) | gemengde techniek (1982) - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal1982
Afmetingen38 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Qiangli Liang - "Stap" kopen? Bied vanaf 900!
Qiangli Liang - "Stap"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorSkoander

Jaartal1998
TechniekHoutskool
Afmetingen75 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Qiangli Liang - Twee vrouwen kopen? Bied vanaf 900!
Qiangli Liang - Twee vrouwen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorSkoander

Jaartal1998
TechniekHoutskool
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerti Bierenbroodspot - Slang

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtDumay

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerti Bierenbroodspot - ,Bloem, Ten Bosch, Molenkamp Zusjesproject (Portfolio) kopen? Bied vanaf 200!
Gerti Bierenbroodspot - ,Bloem, Ten Bosch, Molenkamp Zusjesproject (Portfolio)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1991
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jeroen Hermkens - Londen - ingelijste litho met gedicht - Epreuve - incl 2x boek kopen? Bied vanaf 90!
Jeroen Hermkens - Londen - ingelijste litho met gedicht - Epreuve - incl 2x boek

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

TechniekLitho
Afmetingen33 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pieter Pander - Koning Willem Alexander kopen? Bied vanaf 300!
Pieter Pander - Koning Willem Alexander

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCop

Jaartal2016
TechniekGiclée
Afmetingen154 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
Marcel Schellekens - Vrouw met lelies kopen? Bied vanaf 400!
Marcel Schellekens - Vrouw met lelies

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMickyLammertink

Jaartal1998
TechniekEts
Afmetingen101 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aat Verhoog - steendruk Strand 6/190 - PRENT 190 - 21912 kopen? Bied vanaf 25!
Aat Verhoog - steendruk Strand 6/190 - PRENT 190 - 21912

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1965
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 210!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen84 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerti Bierenbroodspot - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 120!
Gerti Bierenbroodspot - zonder titel maar met lijst!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1999
Afmetingen56 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerti Bierenbroodspot - Compositie met (lui)paarden, ets kopen? Bied vanaf 100!
Gerti Bierenbroodspot - Compositie met (lui)paarden, ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1973
TechniekEts
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Mes - De geliefden, olieverf op board (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!
Han Mes - De geliefden, olieverf op board (mooi ingelijst)

Geplaatst doorRosser

Afmetingen85 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Han Mes - Op sleeptouw, litho kopen? Bied vanaf 30!
Han Mes - Op sleeptouw, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1966
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marcel Schellekens - Kleurenlitho (1995) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Marcel Schellekens - Kleurenlitho (1995) - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen93 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen62 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pat Andrea - Onbekend kopen? Bied vanaf 1550!
Pat Andrea - Onbekend

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarcart

Jaartal1993
TechniekPotlood
Afmetingen24 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marianne Aartsen - Bloemen en planten kopen? Bied vanaf 20!
Marianne Aartsen - Bloemen en planten

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorTaxakees

TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aat Verhoog - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Aat Verhoog - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerti Bierenbroodspot - Zeefdruk: Paneel oker II kopen? Bied vanaf 99!
Gerti Bierenbroodspot - Zeefdruk: Paneel oker II

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pat Andrea - Bühne kopen? Bied vanaf 115!
Pat Andrea - Bühne

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarcart

Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen13 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst