5. Evert Dijkstra

Evert Dijkstra (1948-2008)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Evert DIJKSTRA (Groningen 1948 - 2008)

Evert Dijkstra - Stilleven, olieverf op paneel (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 995!

Evert Dijkstra - Stilleven, olieverf op paneel (mooi ingelijst)

Geplaatst doorRosser

Eindtijd28-06-2021 om 19:11

Jaartal1998
Afmetingen77 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst