Evert Dijkstra (1948-2008)
Stilleven met gevarieerd fruit
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 47 x 69 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 1.500