5. Fijnschilderkunst

Fijnschilderkunst

Opgericht in 1630 - opgeheven in 1710

Fijnschilderkunst

Binnen de fijnschilderkunst gaat het erom dat de werkelijkheid zo realistisch mogelijk wordt weergegeven, tot in het kleinste detail. Deze schilderkunst werd toegepast in de 17e eeuw in Holland, voornamelijk in Leiden. Deze techniek werd vooral toegepast op genrestukken. Dit zijn voorstellingen uit het alledaagse leven. Binnen de fijnschilderkunst wordt dit vaak op een klein formaat weergegeven.

Evert Dijkstra - Stilleven kopen? Bied vanaf 1200!
Evert Dijkstra (1948-2008) Nederlands Stilleven
Afmetingen92 x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 1.200
Evert Dijkstra - Olieverf op paneel: Stilleven met parfumflesjes op tafel kopen? Bied vanaf 895!
Evert Dijkstra (1948-2008) Nederlands Olieverf op paneel: Stilleven met parfumflesjes op tafel
Afmetingen70 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 895
Evert Dijkstra - Olieverf op paneel: Stilleven met karaf, fles, fruit en eieren kopen? Bied vanaf 895!
Evert Dijkstra (1948-2008) Nederlands Olieverf op paneel: Stilleven met karaf, fles, fruit en eieren
Afmetingen62 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 895