5. Fijnschilderkunst

Fijnschilderkunst

Opgericht in 1630 - opgeheven in 1710

Fijnschilderkunst

Binnen de fijnschilderkunst gaat het erom dat de werkelijkheid zo realistisch mogelijk wordt weergegeven, tot in het kleinste detail. Deze schilderkunst werd toegepast in de 17e eeuw in Holland, voornamelijk in Leiden. Deze techniek werd vooral toegepast op genrestukken. Dit zijn voorstellingen uit het alledaagse leven. Binnen de fijnschilderkunst wordt dit vaak op een klein formaat weergegeven.

Er worden 3 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Laatste
kans
Har Sanders - Gemengde techniek op doek bevestigd op paneel, Tweeluik (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 500!
Har Sanders - Gemengde techniek op doek bevestigd op paneel, Tweeluik (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1989
Afmetingen230 cm x 240 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstOp Spieraam
Har Sanders - Striktouw kopen? Bied vanaf 50!
Har Sanders - Striktouw

Geplaatst doormonschau

Jaartal1987
Afmetingen68 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Har Sanders - Zeefdruk blauw kopen? Bied vanaf 110!
Har Sanders - Zeefdruk blauw

Geplaatst doorliesko

Jaartal1979
Afmetingen51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst