5. Pim Leefsma

Pim Leefsma (1947)

1 aangeboden items / 15 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Pim LEEFSMA

Schilder, tekenaar, beeldhouwer

Geboren op 7 juli 1947 in Gouda

Opleiding:

1965-1969 Vrije Academie Den Haag

Woont en werkt in Gouda en Den Haag

Pim Leefsma werd geboren als de zoon van Nathan Leefsma en Rini Nagtegal. Hij maakte onder andere het object voor de uitbreiding voor het politiebureau in Gouda. Dit kunstwerk bestaat uit delen die verschillende kleuren hebben, en daarom wordt het ook de Paradijsvogel genoemd. Het werk van Pim Leefsma is behoorlijk populair, en het wordt dan ook tentoongesteld in Nederland maar ook in het buitenland, onder andere in Parijs en Washington D.C.

Pim Leefsma maakt tekeningen, schilderijen en etsen waarbij hij een fictieve wereld creëert. In veel van zijn werken komen geometrische vormen voor.

Exposities en prijzen:

Exposities

Galerij Asselijn, Amsterdam, solo

Galerie Kokon, Tilburg

Prijzen

1970 Geert Bouwmeesterprijs

Door: Arthur Brouwers

Pim Leefsma - Uitgekeken kopen? Bied vanaf 20!

Pim Leefsma - Uitgekeken

Geplaatst doordeKunstZolder

Eindtijd28-07-2021 om 22:34

Jaartal1987
Afmetingen21 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst