5. Firma Van Drie

Firma Van Drie

Opgericht in 2007

Firma Van Drie

Uit de fusie tussen Kunstcentrum Burgvliet en de Regionale Kunststichting Gouda kwam in 2007 Firma Van Drie voort. Firma Van Drie biedt een podium voor professionele kunst uit Gouda en omgeving. Ze creëren een ontmoetingsplek voor kunstenaars en kunstliefhebbers. Hun doel is om alle vormen van hedendaagse kunst bij een zo groot mogelijk publiek onder de aandacht te brengen. Dit willen ze bereiken door onder andere het kunstklimaat in Gouda te verbeteren en de economische zelfstandigheid van kunstenaars te stimuleren.

Er worden 7 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Pim Leefsma - Uitgekeken kopen? Bied vanaf 20!
Pim Leefsma - Uitgekeken

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordeKunstZolder

Jaartal1987
Afmetingen21 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pim Leefsma - Gouache: ' het is niet zo dat "het dak" ooit zal verdwijnen kopen? Bied vanaf 75!
Pim Leefsma - Gouache: ' het is niet zo dat "het dak" ooit zal verdwijnen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGoedgevonden

Jaartal1974
TechniekGouache
Afmetingen22 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Loes Huis in 't Veld - zeefdruk met gele vogels kopen? Bied vanaf 25!
Loes Huis in 't Veld - zeefdruk met gele vogels

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjpvdw

Afmetingen42 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cor Fafiani - Ets uit 1967, Bloemen in een pot. kopen? Bied vanaf 10!
Cor Fafiani - Ets uit 1967, Bloemen in een pot.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1967
TechniekEts
Afmetingen35 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Rins Heidema - Op de goede weg - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Rins Heidema - Op de goede weg - Ets, Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordaanj

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rins Heidema - Zomer kopen? Bied vanaf 18!
Rins Heidema - Zomer

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorISJ

Jaartal1970
TechniekAquarel
Afmetingen37.5 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Loes Huis in 't Veld - Cry me a river over you kopen? Bied vanaf 28!
Loes Huis in 't Veld - Cry me a river over you

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst