5. Firma Van Drie

Firma Van Drie

Opgericht in 2007

Firma Van Drie

Uit de fusie tussen Kunstcentrum Burgvliet en de Regionale Kunststichting Gouda kwam in 2007 Firma Van Drie voort. Firma Van Drie biedt een podium voor professionele kunst uit Gouda en omgeving. Ze creëren een ontmoetingsplek voor kunstenaars en kunstliefhebbers. Hun doel is om alle vormen van hedendaagse kunst bij een zo groot mogelijk publiek onder de aandacht te brengen. Dit willen ze bereiken door onder andere het kunstklimaat in Gouda te verbeteren en de economische zelfstandigheid van kunstenaars te stimuleren.

Rins Heidema - Antilope - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Rins Heidema (1948) Nederlands Antilope - Ets, Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen38 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Theo den Boon - Vierkant in landschap kopen? Bied vanaf 75!
Theo den Boon (1941) Nederlands Vierkant in landschap
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Rins Heidema - Vis-fossiel kopen? Bied vanaf 35!
Rins Heidema (1948) Nederlands Vis-fossiel
TechniekEts
Afmetingen29 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35