Willem Hesseling - Geen titel Olieverf op linnen

Willem Hesseling - Geen titel Olieverf op linnen kopen? Bied vanaf 300!
Willem Hesseling - Geen titel Olieverf op linnen kopen? Bied vanaf 300!Willem Hesseling - Geen titel Olieverf op linnen kopen? Bied vanaf 300!Willem Hesseling - Geen titel Olieverf op linnen kopen? Bied vanaf 300!Willem Hesseling - Geen titel Olieverf op linnen kopen? Bied vanaf 300!
  • Willem Hesseling (1950)
Type kunstwerk Schilderij
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Incl. lijst 79 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooi ingelijst schilderij. Is ooit rechtstreeks gekocht bij de kunstenaar.

Korte toelichting geschreven bij dit schilderij:
De inspiratie van dit werk ontleent Willem Hesseling aan zijn diverse bezoeken aan Bretagne. Daar, aan de grillige kusten, raakte hij gefascineerd door de (uitdrukkings-)krachten van de natuur. Zo werd hem duidelijk dat zowel uiterlijke als innerlijke eigenschappen zichtbaar zijn. Naast vorm, kleur en structuur prikkelen vooral breuklijnen , scheuren en ritmen Willem's fantasie. Zij tonen hem zwakheden en eigenheid en wijzen hem de weg naar overeenkomsten met het individu en zijn sociale omgeving, ook stenen gaan die dialoog aan.
Schilderij is keurig ingelijst en heeft geen zichtbare schade. Ondergrond is linnen. Voorkeur voor afhalen of na overleg zelf afleveren.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zaltbommel, Nederland