5. Willem Hesseling

Willem Hesseling (1950)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Willem HESSELING (1950)

beeldhouwer, grafisch ontwerper, industrieel ontwerper en schilder

Willem Hesseling - Danser kopen? Bied vanaf 350!

Willem Hesseling - Danser

Geplaatst doorMerwijk

Eindtijd08-06-2021 om 21:00

Jaartal2005
Afmetingen120 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst