TvLieshout
  3. Ervaren verkoper
  5. TvLieshout

TvLieshout

Lid sinds 2026 / Zaltbommel, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Willem Hesseling - Geen titel Olieverf op linnen kopen? Bied vanaf 300!
Willem Hesseling (1950) Nederlands Geen titel Olieverf op linnen
Afmetingen 79 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300