Willem Hesseling (1950)
Geen titel Olieverf op linnen
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 79 x 99 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |