5. Anton Geerlings

Anton Geerlings (1923)

1 aangeboden items / 13 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

Anton GEERLINGS (1923)

Anton Geerlings - Kings Lear's Castle kopen? Bied vanaf 65!

Anton Geerlings - Kings Lear's Castle

Geplaatst doorErkel2011

Eindtijd16-02-2021 om 22:57

Afmetingen85 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst