5. Rotterdamse Kunststichting

Rotterdamse Kunststichting

Opgericht in 1945 - opgeheven in 2005

Rotterdamse Kunststichting

De Rotterdamse Kunststichting (RKS) was een stichting die zich bezighield met het bevorderen en propaganderen van het culturele leven in Rotterdam. In 2005 ging de RKS op in de Rotterdamse Raad voor Kunst en Cultuur, en werden er taken overgedragen aan de dienst Kunst en Cultuur van de gemeente Rotterdam. De taak van de oorspronkelijke stichting was om advies te geven aan gemeentelijke en plaatselijke kunstinstellingen, subsidies te verstrekken aan instellingen en projecten, en om eigen projecten te ontwikkelen. De Rotterdamse Raad voor Kunst en Cultuur is nu het adviesorgaan voor kunst en cultuur van de gemeente Rotterdam. De Raad is onafhankelijk en geeft slechts beleidsinhoudelijke adviezen. Daarnaast stimuleert de Raad voor Kunst en Cultuur de samenwerking binnen de kunstsector, en tussen de cultuursector en andere organisaties.

Er worden 19 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Joop Molenaar - Een havengezicht met schepen kopen? Bied vanaf 300!
Joop Molenaar - Een havengezicht met schepen

Geplaatst doordeZichtbaereWerelt

Afmetingen48.5 cm x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 40!
Lia van Leeuwen - Het Duel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Lia van Leeuwen - Koningskind kopen? Bied vanaf 25!
Lia van Leeuwen - Koningskind

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArica45

Afmetingen26 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Benschop - Gouache, Hefrstnevel kopen? Bied vanaf 50!
Nico Benschop - Gouache, Hefrstnevel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGouache
Afmetingen56 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 35!
Lia van Leeuwen - Summertime

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2006
TechniekEts
Afmetingen61 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lia van Leeuwen - Visere kopen? Bied vanaf 40!
Lia van Leeuwen - Visere

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen46 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Marie Willemse-Vervloet - Aquarel, Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 1!
Marie Willemse-Vervloet - Aquarel, Bloemstilleven

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1982
TechniekAquarel
Afmetingen44.5 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Marie Willemse-Vervloet - Aquarel, Gele asters en jasmijn kopen? Bied vanaf 1!
Marie Willemse-Vervloet - Aquarel, Gele asters en jasmijn

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1988
TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Ben Zegers - Geknipte vijf kopen? Bied vanaf 1!
Ben Zegers - Geknipte vijf

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1993
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marie Willemse-Vervloet - Aquarel, Wilde witte asters kopen? Bied vanaf 1!
Marie Willemse-Vervloet - Aquarel, Wilde witte asters

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAquarel
Afmetingen56 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Nico Gillesse - Potloodtekening, Muur kopen? Bied vanaf 1!
Nico Gillesse - Potloodtekening, Muur

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1978
TechniekPotlood
Afmetingen54 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Lia van Leeuwen - memoratrix II kopen? Bied vanaf 25!
Lia van Leeuwen - memoratrix II

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorimre9

Jaartal2004
TechniekEts
Afmetingen57 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lia van Leeuwen - Rood drieluik kopen? Bied vanaf 190!
Lia van Leeuwen - Rood drieluik

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

TechniekAcryl
Afmetingen20 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lia van Leeuwen - Acryl op board: Lines III - 2015 kopen? Bied vanaf 70!
Lia van Leeuwen - Acryl op board: Lines III - 2015

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal2015
TechniekAcryl
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij kopen? Bied vanaf 129!
Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij

Geplaatst doorFarnes

Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Tanneke Barendregt - Kwaliteit kopen? Bied vanaf 40!
Tanneke Barendregt - Kwaliteit

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorBlanda

Jaartal1997
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lia van Leeuwen - la dolce vita kopen? Bied vanaf 25!
Lia van Leeuwen - la dolce vita

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorimre9

Jaartal2001
TechniekEts
Afmetingen58 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lia van Leeuwen - (1954) prachtige, kleurrijke ets kopen? Bied vanaf 49!
Lia van Leeuwen - (1954) prachtige, kleurrijke ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorflokbluit

Jaartal1995
TechniekEts
Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Willem Westbroek - 2 etsen op 1 blad: "voor Joop" kopen? Bied vanaf 45!
Willem Westbroek - 2 etsen op 1 blad: "voor Joop"

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen16.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst