5. Antony van Lieshout

Antony van Lieshout (1943)

2 aangeboden items / 21 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Antony van LIESHOUT (Tilburg 1943)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Antony van Lieshout - Enigmatique, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!

Antony van Lieshout - Enigmatique, aquatint ets

Geplaatst doorRosser

Eindtijd17-05-2021 om 19:00

Jaartal1980
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Antony van Lieshout - Kiezelgroeve Waubach kopen? Bied vanaf 50!

Antony van Lieshout - Kiezelgroeve Waubach

Geplaatst doormonschau

Eindtijd25-07-2021 om 20:22

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen45 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst