5. Leon Janssen

Leon Janssen (1951)

2 aangeboden items / 53 verkochte items

FA. (29 x Favoriet)

Geboren 13-02-1951 te Stein

Opleiding:Stadsacademie Maastricht 1969-1974

Beoefende technieken:Schilderen,grafiek (houtsnede)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Leon Janssen - Houtsnede, De horde - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Leon Janssen - Houtsnede, De horde - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Eindtijd01-08-2021 om 19:06

Jaartal1992
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen85 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Leon Janssen - Houtsnede, Bateau Melo - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Leon Janssen - Houtsnede, Bateau Melo - Ingelijst

Eindtijd01-08-2021 om 20:14

Jaartal1989
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen75 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst