5. Karel Meijers

Karel Meijers (1945)

1 aangeboden items / 20 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Karel MEIJERS (Amsterdam 1945)

Karel Meijers - Blekkie kopen? Bied vanaf 50!

Karel Meijers - Blekkie

Geplaatst doorpeevanes

Eindtijd22-06-2021 om 22:26

Jaartal1985
Afmetingen45 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst