5. Hans Buining

Hans Buining (1934)

2 aangeboden items / 23 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Hans BUINING (Wijk aan Zee 1934)

Graficus

Opleiding:

Hans Buining studeerde aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag

Woont en werkt in Den Haag

Hans Buining is op latere leeftijd begonnen met etsen. Buining gebruikt in zijn grafisch werk een symbolentaal waar een zekere overeenkomst te vinden is met het werk van Jan Montijn. Echter deze symbolentaal is redelijk universeel, in zuid Frankrijk en noord Afrika gebruiken kunstenaars gelijksoortige figuren in hun werk. Kenmerkend voor het werk van Hans Buining is dat hij het materiaal zodanig gebruikt dat het met de voorstelling verweven is. Hierin ligt ook de kracht van zijn werk. Het kleurgebruik van Buining is ingetogen en in harmonie met de afbeelding. Het werk van Hans Buining is nog steeds in ontwikkeling, het huidige werk van Buining heeft een meer verhalende beeldtaal echter de figuratie is nog goed herkenbaar.

Exposities en prijzen:

Galerie & Kunstuitleen de Pook, Hengelo TNT Post Kunstcollectie, Den Haag

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Hans Buining - Spelen kopen? Bied vanaf 20!

Hans Buining - Spelen

Geplaatst doordeKunstZolder

Eindtijd28-07-2021 om 22:04

Jaartal1987
Afmetingen21 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Hans Buining - C4425, Eenzaam maar niet alleen kopen? Bied vanaf 75!

Hans Buining - C4425, Eenzaam maar niet alleen

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd26-05-2021 om 20:12

Jaartal1992
TechniekEts
Afmetingen74.5 cm x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst