5. Aart Klein

Aart Klein (1909-2001)

1 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (22 x Favoriet)

Aart Klein (Amsterdam 1909 - 2001)

Aart Klein - Foto: Rotterdam-Haven - 1992 kopen? Bied vanaf 295!

Aart Klein - Foto: Rotterdam-Haven - 1992

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd15-04-2021 om 20:11

Jaartal1992
TechniekC-Print
Afmetingen30 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst