Paul Huf (1924-2002)
AKKER / C-PRINT / 60x80cm / SIG / 1985 / PASSE-PARTOUT
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 39 x 58 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |