Kors van Bennekom (1933-2016)
Over het balkon kijken
Bied mee
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Afmetingen | 51 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 95