5. Vereniging Fotojournalisten

Vereniging Fotojournalisten

Opgericht in 1997

Nederlandse Vereniging van Fotojournalisten

De Nederlandse Vereniging van Fotojournalisten (NVF) is sinds 1997 een sectie van de Nederlandse Vereniging van Journalisten. De leden van de NVF werken als onafhankelijke fotojournalisten. De NVF representeert de belangen van de Nederlandse fotojournalisten en organiseert evenementen.

Steye Raviez - Steye Raviez, Jan Wolkers, Foto kopen? Bied vanaf 35!
Steye Raviez (1942-2017) Nederlands Steye Raviez, Jan Wolkers, Foto
TechniekPortfolio
Afmetingen31 x 44 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 35
Kors van Bennekom - 12 Toneel Theater foto's jaren 70-80 met studio stempel kopen? Bied vanaf 200!
Kors van Bennekom (1933-2016) Nederlands 12 Toneel Theater foto's jaren 70-80 met studio stempel
TechniekC-Print
Afmetingen18 x 24 cm (h x b)
€ 200
Paul Huf - Rode bloemen kopen? Bied vanaf 150!
Paul Huf (1924-2002) Nederlands Rode bloemen
TechniekDigitale Print
Afmetingen66 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede kopen? Bied vanaf 159!
Carel Blazer (1911-1980) Nederlands Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen22 x 20 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 159