5. Vereniging Fotojournalisten

Vereniging Fotojournalisten

Opgericht in 1997

Nederlandse Vereniging van Fotojournalisten

De Nederlandse Vereniging van Fotojournalisten (NVF) is sinds 1997 een sectie van de Nederlandse Vereniging van Journalisten. De leden van de NVF werken als onafhankelijke fotojournalisten. De NVF representeert de belangen van de Nederlandse fotojournalisten en organiseert evenementen.

Er worden 4 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Carel Blazer - Foto: kopen? Bied vanaf 49!
Carel Blazer - Foto:

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen17.5 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aart Klein - Drie foto's van het boerenleven kopen? Bied vanaf 129!
Aart Klein - Drie foto's van het boerenleven

Fotografie

Geplaatst doorBokito010

TechniekC-Print
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Aart Klein - Twee natuurfoto's kopen? Bied vanaf 109!
Aart Klein - Twee natuurfoto's

Fotografie

Geplaatst doorBokito010

Jaartal1985
Afmetingen25.5 cm x 20 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede kopen? Bied vanaf 185!
Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen22 cm x 20 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout