5. Mariska Kaspers

Mariska Kaspers (1944)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

keramist, schilder, tekenaar Geboren Amsterdam 1944-09-28 werkzaam in Amsterdam Bron ; rkd

Mariska Kaspers - Oermoeder kopen? Bied vanaf 150!

Mariska Kaspers - Oermoeder

Geplaatst doorMartha

Eindtijd17-03-2021 om 21:46

Afmetingen93 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst