5. Thomas Buechner

Thomas Buechner (1926-2010)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Laatste
kans
Thomas Buechner - Boerderij kopen? Bied vanaf 55!

Thomas Buechner - Boerderij

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd03-08-2021 om 21:56

Jaartal1948
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen38 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst