5. Anton Pieck

Anton Pieck (1895-1987)

11 aangeboden items / 115 verkochte items

FA. (94 x Favoriet)

Anton Franciscus Pieck (Den Helder, 19 april 1895 ? Overveen, 24 november 1987)is zonder twijfel de bekendste Nederlandse illustrator van de twintigste eeuw. Met zijn zeer herkenbare, romantische stijl tekende hij het leven van alledag. Zijn tienduizenden tekeningen, aquarellen, schilderijen, etsen en houtsneden getuigen van een enorme werkijver en gedrevenheid.

10 aangeboden items van deze kunstenaar
Anton Pieck - Overveen 18e eeuw kopen? Bied vanaf 50!

Anton Pieck - Overveen 18e eeuw

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekOffset
Afmetingen40 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Pieck - Vogelenzang kopen? Bied vanaf 50!

Anton Pieck - Vogelenzang

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekOffset
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Pieck - Polyhymnia kopen? Bied vanaf 50!

Anton Pieck - Polyhymnia

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekOffset
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Pieck - Zuiderkerk toren Amsterdam kopen? Bied vanaf 170!

Anton Pieck - Zuiderkerk toren Amsterdam

Geplaatst doorBobScholteArt

Jaartal1917
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Pieck - Onze Lieve Vrouwentoren Amersfoort kopen? Bied vanaf 200!

Anton Pieck - Onze Lieve Vrouwentoren Amersfoort

Geplaatst doorBobScholteArt

Jaartal1917
TechniekEts
Afmetingen29 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Pieck - Prinsenhof Delft kopen? Bied vanaf 180!

Anton Pieck - Prinsenhof Delft

Geplaatst doorBobScholteArt

TechniekEts
Afmetingen45 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Pieck - Waterpoort Montfoort kopen? Bied vanaf 220!

Anton Pieck - Waterpoort Montfoort

Geplaatst doorBobScholteArt

Jaartal1916
TechniekEts
Afmetingen29 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Pieck - Rhenen kopen? Bied vanaf 200!

Anton Pieck - Rhenen

Geplaatst doorBobScholteArt

Jaartal1918
TechniekEts
Afmetingen34 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Anton Pieck - 2 handgemonogrammeerde tekeningen kopen? Bied vanaf 325!

Anton Pieck - 2 handgemonogrammeerde tekeningen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHarlem2013

TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen14.4 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Pieck - Lighthouse at Westkapelle, Zeeland kopen? Bied vanaf 125!

Anton Pieck - Lighthouse at Westkapelle, Zeeland

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorMariefrancoise

TechniekVaria
Afmetingen31.5 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt