5. Jasper Banen

Jasper Banen (1962)

1 aangeboden items / 25 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

Jasper BANEN, geboren en werkzaam in Amsterdam. Stijl: “Modern Abstract”, kleurrijk en afwisselend figuratief en abstract. Geeft schilderlessen voor gevorderden, bijvoorbeeld leerlingen van de kunstacademie.Exposities: o.a. Galerie Kunst aan de Kade (Zaandam), Galerie Ravenstein (Haarlem) en Galerie Amsterdam. Werk van de kunstenaar is verkocht aan particulieren in Nederland en het buitenland (o.a. VS, Italië, China en Japan).

Jasper Banen - Gemengde techniek op doek, ingelijst , “Egypte” – 2021 kopen? Bied vanaf 235!

Jasper Banen - Gemengde techniek op doek, ingelijst , “Egypte” – 2021

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Eindtijd23-05-2021 om 15:26

Jaartal2021
Afmetingen58 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst