5. Jan Fabre

Jan Fabre (1958)

4 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (47 x Favoriet)

Jan FABRE (Antwerpen 1958)

Belgisch

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Jan Fabre - Art Sex Love, Tryptich - 2013 - 75 exemplaren kopen? Bied vanaf 1500!

Jan Fabre - Art Sex Love, Tryptich - 2013 - 75 exemplaren

Geplaatst doorkunstlinda

Jaartal2013
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jan Fabre - Je marche pendant 7 jours et 7 nuits kopen? Bied vanaf 300!

Jan Fabre - Je marche pendant 7 jours et 7 nuits

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst dooruser

Jaartal2002
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen21 cm x 12.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Fabre - Zonder titel kopen? Bied vanaf 675!

Jan Fabre - Zonder titel

Geplaatst dooruser

Jaartal2001
TechniekLitho
Afmetingen58 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Fabre - Pietas 54. Biennale Vendedig, 2011 Original Hand Signed kopen? Bied vanaf 580!

Jan Fabre - Pietas 54. Biennale Vendedig, 2011 Original Hand Signed

Geplaatst dooramnon_de

VerzendingInternationaal