5. Jasper Pasman

Jasper Pasman (1899-1978)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Jasper Johannes PASMAN (Den Haag 1899 - 1978)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Jasper Pasman - Frans straatje kopen? Bied vanaf 110!

Jasper Pasman - Frans straatje

Geplaatst doorBerting22

Eindtijd15-08-2021 om 19:36

Afmetingen42 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst

Jasper Pasman - Vroege morgen te Amsterdam kopen? Bied vanaf 90!

Jasper Pasman - Vroege morgen te Amsterdam

Geplaatst doorJohn54

Eindtijd23-06-2021 om 21:37

Jaartal1957
Afmetingen35 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst