5. Jan Luyken

Jan Luyken (1649-1712)

7 aangeboden items / 14 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Jan LUYCKEN (Amsterdam 1649 - Amsterdam 1712) Dichter, schilder en etser uit de 17e eeuw

7 aangeboden items van deze kunstenaar

Jan Luyken - De Chirurgyn kopen? Bied vanaf 39!

Jan Luyken - De Chirurgyn

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorKampR

Jaartal1694
TechniekGravure
Afmetingen24.9 cm x 19.1 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Jan Luyken - ets - vroeg 18e eeuws - Exodus 7:19 - De Wateren in Bloed veranderd kopen? Bied vanaf 65!

Jan Luyken - ets - vroeg 18e eeuws - Exodus 7:19 - De Wateren in Bloed veranderd

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorMiles

Periode< 1800
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Luyken - ets - vroeg 18e eeuws - Exodus 12:29 - Dood der Eerste geborene kopen? Bied vanaf 65!

Jan Luyken - ets - vroeg 18e eeuws - Exodus 12:29 - Dood der Eerste geborene

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorMiles

Periode< 1800
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Luyken - Zeeslagh bij Gibraltar is den Jaere MDCVII kopen? Bied vanaf 160!

Jan Luyken - Zeeslagh bij Gibraltar is den Jaere MDCVII

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorArianne0106

Jaartal1700
TechniekGravure
Afmetingen51 cm x 60 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Jan Luyken - Tocht naar Nova Zembla in de jaere MDXCVI kopen? Bied vanaf 255!

Jan Luyken - Tocht naar Nova Zembla in de jaere MDXCVI

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorArianne0106

Jaartal1681
TechniekGravure
Afmetingen52.5 cm x 58 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Jan Luyken - De zaaier - ets - 1703 kopen? Bied vanaf 45!

Jan Luyken - De zaaier - ets - 1703

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorMiles

Jaartal1703
TechniekEts
Afmetingen19 cm x 22.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Jan Luyken - 3 ingelijste kopergravures + boekwerk kopen? Bied vanaf 75!

Jan Luyken - 3 ingelijste kopergravures + boekwerk

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorMiles

Periode< 1800
TechniekGravure
Afmetingen25 cm x 19 cm (h x b)
IngelijstIngelijst