5. Leo Gestel

Leo Gestel (1881-1941)

2 aangeboden items / 18 verkochte items

FA. (113 x Favoriet)

Leo GESTEL (Woerden 1881 - Hilversum 1941)

Leo Gestel was een Nederlandse schilder en graficus die vooral invloed ontleende aan het fauvisme. Hij studeerde aan de Rijksakademie van Beeldende Kunsten in Amsterdam en werkte daarnaast ook in Woerden, Bergen (NH) en België. In Bergen liet hij zich beïnvloeden door de Bergense School. Gedurende zijn leven bewoog zijn stijl steeds meer richting abstractie, zonder echt abstract te worden. Werken van Gestel hangen in de meeste grote musea in Nederland.

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Leo Gestel - C4939-12, Bayerwald kopen? Bied vanaf 1600!

Leo Gestel - C4939-12, Bayerwald

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd16-05-2021 om 19:55

Jaartal1923
TechniekHoutskool
Afmetingen95.5 cm x 100.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Leo Gestel - Meisje in een jurk / pastel op board kopen? Bied vanaf 2450!

Leo Gestel - Meisje in een jurk / pastel op board

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAntheus2020

Eindtijd18-07-2021 om 20:21

Jaartal1930
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen80 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst